ביקרנו במעלה אפרים, הישוב העירוני הגדול של של בקעת הירדן, ושם נחשפנו לתנופת בנייה שהופכת את המקום להזדמנות נדירה של ממש.

חברת הבנייה 'חמדת שומרון' מצויה בימים אלה בעיצומו של מיזם בנייה הכולל כ-500 יחידות דיור גדולות, מרווחות ומפנקות במרחק חצי שעה מאריאל ופחות משעה מירושלים.

מוסדות ציבור, חינוך ושירותים רבים קיימים במקום שצפוי להכפיל את עצמו בתוך תקופה קצרה. עבור הילדים, מספרים לנו במעלה אפרים, ניתן למצוא המון, ובין השאר מעונות וגנים, בית ספר יסודי, תיכון, ישיבת הסדר, מכינה קדם צבאית ועוד לבד מבריכה, חוגים, פעילויות, הופעות, מגרשי ומתקני ספורט וכושר, גני שעשועים ואפילו מקהלה.

לפרטים נוספים ויצירת קשר לחצו כאן >>>

במעלה אפרים גם אפשרויות תעסוקה בפארק תעשיה שבמקום לבד מהמרחק הנוח מערים גדולות ומיישובי בנימין והשומרון המרחיבים גם הם את מגוון האפשרויות.

ב'חמדת השומרון' מספרים על ייחודם של הבתים שנמכרים במחירים חסרי תקדים. יחידות הדיור מרווחות מאוד ובגדלים שבין 100 ל-150 מטרים, ואלה כוללים גינות גדולות, חניות צמודות לכל בית ואף אופציה לבנייה בעתיד, מה שיבטיח אפשרות לבניית הרחבה בעלות נמוכה יחסית כשתתרחב המשפחה והדור הבא ירצה להמשיך ולהשתכן במקום.

מחירי הבתים מתחילים ממיליון חמש מאות וחמישים אלף שקל שתמורתם ניתן לרכוש בית ובו 5 חדרים מרווחים, בניה קפדנית ומושקעת ברמת סטנדרט גבוהה. אך כאמור מדובר בהזדמנות, וכדרכן של הזדמנויות, גם זו עלולה לחלוף. מסתבר שמספר הבתים שטרם נרכשו הולך ומצטמצם. זו השעה להגיע, לשמוע מקרוב על האפשרויות ואולי לשנות חיים.

לפרטים נוספים ויצירת קשר לחצו כאן >>>