יו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין אומר בשיחה עם ערוץ 7 כי למרות שהורשע על ידי בית המשפט בהסתה - הוא אינו חוזר בו מדבריו.

"אנחנו מאה ימים לאחר הטבח הנורא שהיה ומה שאמרתי זה בדיוק מה שקרה. כנראה שהשופטת רוצה למצוא חן בעיני היועצת המשפטית, אולי רצתה קידום. אני חייב לציין שמארבע עבירות אחרות היא זיכתה אותי והרשיעה דווקא באמירה לפיה אם לא יטפלו בהם - ייהרגו יהודים", טוען גופשטיין.

הוא מוסיף, "חשבו שהאויבים עליהם אני מדבר זה ערבים. לקחו קטע קטן מתוך הנאום באזכרה של הרב כהנא. בהמשך הנאום אמרתי שאני לא מתכוון לכל הערבים. מי שרוצה לחיות פה בשלום, יכול לעשות זאת. אבל מי שחושב שהמדינה הזו היא שלו, אין לו מקום פה. אני לא מבין איך השופטת לא הבינה את הדבר הפשוט הזה אחרי מה שראינו בקיבוצים - שהעסיקו ערבים והם נכנסו לשם ורצחו אותם".

לדף הקמפיין כולנו בנצי גופשטיין לחצו כאן

גופשטיין בטוח שמתנכלים לו. "הם מחפשים אותי, והרפורמים מחפשים אותי ואנשי השמאל מחפשים אותי. אז מצאו משהו שאין לו שום קשר למציאות והרשיעו אותי. אני לא אשבר ולא אפסיק. לא השופטת הזאת ולא היועצת המשפטית הם מה שירתיעו אותי".

"אני לא מצטער על שום מילה שאמרתי. אמרתי לשופטת - אם צריך לשבת על זה בכלא - אני אשב בשמחה. אם היו שומעים לדברים שלי והיו שומעים לרב כהנא לפני 30 שנה יהודים רבים עוד היו חיים איתנו. יכול להיות שבית המשפט בישראל רוצה להידמות לבית המשפט בהאג. הציטוטים של היום הם פי אלף יותר גרועים ממה שאני אומר. אני היום נחשב למתון", מסביר גופשטיין. "אני לא מסתכל על בית המשפט בהאג. אני אומר את האמת שלי וזו האמת שיכולה להציל יהודים. אנחנו במדינת ישראל ונרצחו פה יהודים כי חשבנו שאנחנו יכולים לחיות בדו קיום. אי אפשר להמשיך כרגיל".

"השאלה עוד כמה יהודים יצטרכו להירצח בשביל שבאמת נבין את המצב. אני לא שיניתי את הדעות שלי ולא נהייתי יותר קיצוני. תמיד חשבתי שמי שנאמן למדינה היהודית יכול להישאר ומי שלא חייב לצאת. אני אומר להם 'תפסיקו להאמין שהם כל כך טובים ואוהבים אותנו'. יש פה אויב והאויב חושב שהמדינה הזו היא שלו. מי שחושב כך אין לו מקום איתנו", הוא מצהיר.

ומה עם האחדות שנוצרה בזמן המלחמה. "כולנו באחדות אבל אנחנו מאוחדים בלחימה נגד האויב. ברגע שיש כאלה שאומרים 'אין אויב' או 'לא צריך להילחם', אני חושב שהם לא כל כך איתנו. זו הבעיה. אני חושב שעם ישראל בהתפכחות. האם כל המנהיגים? לא. השופטים לא התפכחו, היועצת המשפטית לא התפכחה, גם ראש השב"כ לא. כל אלו שהיו בקונספציה נשארו. עם ישראל ללא ספק התפכח".

לדף הקמפיין כולנו בנצי גופשטיין לחצו כאן