זירת המעצרצילום: דוברות המשטרה

חשודים שנמלטו משוטרים עם רכב יוקרה אותו שדדו זמן קצר קודם, דרסו שוטר שהורה להם לעצור בסמוך לגן סאקר בירושלים.

השוטר שחש בסכנה ירה מספר כדורים לעבר הרכב ופגע באחד החשודים. חשוד נוסף שהיה ברכב נמלט רגלית מהזירה.

החשודים שדדו את הרכב בשכונת הולילנד בירושלים אחרי שהגיעו לבושים במדי שליחים לבניין מגורים, נכנסו לדירה, כפתו את הקורבן ורעייתו, נטלו מפתחות של רכב יוקרה מרשותו ונמלטו עם הרכב. בעקבות המקרה הגבר והאישה נפגעו באורח קל.

בעקבות הדיווח, החלו שוטרי מרחב ציון במחוז ירושלים בסריקות, תוך סיוע של תצפיתני מרכז השליטה במחוז ירושלים. הרכב שנגנב אותר ובהכוונת תצפיתני משל"ט מחוז ירושלים הבחין בו שוטר בסמוך לגן סאקר, חסם את דרכו וניסה לגשת אל דלת הנהג במטרה לעכבו.

בשלב זה, דרס הנהג החשוד את השוטר, תוך פגיעה חמורה בכף רגלו, ובתגובה השוטר שחש בסכנה הגיב בירי לעבר הנהג. על אף רגלו השבורה כתוצאה מדריסתו, ביצע השוטר את מעצרו של הנהג החשוד (תושב מזרח ירושלים כבן 18) בזמן ששותפו נמלט רגלית מהרכב ולמקום הוזעקו כוחות נוספים.

השוטר פונה להמשך טיפול רפואי עם שבר ברגלו, והנהג החשוד שנוטרל ונעצר פונה לבית החולים במצב בינוני.

כוחות משטרה גדולים בפיקוד מפקד מרחב ציון הגיעו למקום, ביצעו סריקות אחר חשודים נוספים בסיוע מסוק משטרתי וטיפלו בזירה שבה אותר הרכב הגנוב.

במהלך הסריקות הנרחבות שערכו כוחות משטרה באזור, אותרו פריטי הלבוש שהושארו במסלול בריחת החשוד. זמן קצר לאחר מכן אותרו שני חשודים נוספים המעורבים בשוד המזוין ונעצרו על ידי השוטרים.