מנכ"ל פייזר
מנכ"ל פייזרצילום: רויטרס

מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא, נפגש עם משפחות החטופים בכנס הכלכלי בדאבוס וכתב טור למגזין 'טיים' האמריקני, בו הוא קורא לפעול באופן אקטיבי למען שחרור החטופים.

"היה מפגש אחד שלא ציפיתי שיהיה לו: דיון קורע לב עם ארבע ישראליות אמיצות במיוחד", פתח בורלא את דבריו. "זוהי חובתנו המוסרית, כאזרחים, לנקוט בצעדים הדרושים כדי לעזור לבני הערובה. הם אנשים אמיתיים וחפים מפשע, העומדים בפני אכזריות שאין לתאר", כתב.

בורלא קרא למאזיניו וקוראיו לפעול אקטיבית למען שחרור החטופים והסביר: "כאזרחים של הדור הדיגיטלי, יש לנו הזדמנות להעלות את המודעות הציבורית, תוך קריאה לשחרור כל בני הערובה באמצעות ההאשטאג #BringThemHomeNow. עלינו להתאגד סביב אותם נבחרי ציבור שדוגלים בהחזרת בני הערובה הביתה. על ידי השתתפות בתהליך הדמוקרטי - שליחת אימייל או התקשרות לסנטורים, נציגינו והבית הלבן - נוכל לתת קול לחטופים".

"התנאים לחזרת השקט והיציבות צריכים להיות בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו חייבים לבני הערובה להחזיק בתקווה שהשלום בסופו של דבר, והסיום למעגל האלימות הזה, נמצאים בהישג יד. אני אחתום בשאלה: תארו לעצמכם אם יקירכם היה מוחזק בשבי. מה הייתם עושים?", תהה בורלא.