שולי מועלם
שולי מועלםצילום: ערוץ 7

אתחיל מהסוף: טובת גוש עציון הייתה ותהיה לנגד עיניי תמיד, ולכן אני פורשת מהתמודדותי על ראשות מועצת גוש עציון, ותומכת במועמדותו של ראש המועצה המכהן שלמה נאמן.

זה לא סוד שהחיים של כולנו מתחלקים לשניים: לפני ה- 7 באוקטובר והיום שאחריו. אצלי, אירועי שמחת תורה והמלחמה שפרצה בדרום קיבלו משנה תוקף פי כמה. כמעט כל משפחתי גויסה למילואים, חלקם עדיין לא שוחררו, ומעל הכל למשפחת השכול הצטרפו יותר מ- 200 אלמנות. מדובר באירוע הנוגע בציפור נפשי בקנה מידה שאי אפשר לעכל.

בחודשים האחרונים התמסרתי כל כולי למען אלמנות ויתומי המלחמה הזו. אני מקדישה את כל המשאבים הנפשיים שלי בסיוע למשפחות השכול, בכאב שלא ניתן לתאר. המלחמה הזו היא אירוע מכונן עבורי ברמה האישית שמילים אינן יכולות לתאר.

ובתוך כל זה, הבית שלנו בגוש עציון משלם מחיר דמים כואב במלחמה הזו. טובי בנינו מתייצבים בשורה הראשונה, ולהסתערות הזו יש מחיר כבד, כבד מידי. מדובר במציאות בלתי אפשרית בתכלית לנהל מערכת בחירות. זו האמת.

בעת הזו, אני מאמינה שאין מקום להרפתקאות. הגוש זקוק לריפוי, לחיבוק, לאחדות השורות, ליציבות והמשכיות, למבוגר אחראי בעל יד מכוונת ועם יכולת ראייה לטווחים ארוכים. שלמה נאמן ניחן בכל ההיבטים שציינתי והדברים קיבלו משנה תוקף בניהול המועצה בזמן המלחמה. התרשמתי מכך עמוקות ואני מודה לו על כך אישית.

נכון, אף איש ציבור איננו חף מטעויות. גם אני. אני מאמינה ששלמה כבר הפיק את הלקחים לקדנציה הבאה בעז"ה, בעיקר ביכולת לתווך ולתקשר לציבור התושבים את עבודת המועצה והישגיה, והם רבים מאוד. אני לא נעלמת מהגוש אפילו לרגע. אני מאמינה שבעבודה משותפת נצעיד בעז"ה את הגוש קדימה, תוך יצירת שותפות אמת ושיח פורה עם התושבים וההנהגות היישוביות.

אני תומכת ב- 100% במועמדותו של שלמה לקדנציה נוספת, מתוך ביטחון ואמונה מלאה שזה האיש הנכון לגוש בעת הזו. ובעזרת ה' נעשה וגם נצליח.