השחקנית חני נחמיאס: "כרגע אסור לנו לקבל את עסקת החטופים"כאן חדשות

מבקרת הטלוויזיה של עיתון הארץ, יסמין לוי, ביקרה בחריפות את השחקנית חני נחמיאס על התבטאויותיה נגד עסקת חטופים 'בכל מחיר', במסגרת טורה בעיתון 'הארץ'.

"חני נחמיאס 'התפכחה' דווקא לצד האפל ומהדהדת את המסרים שמשרתים את השלטון, הנושא באחריות לאסון המוחלט", כתבה לוי תוך שהיא מתייחסת לראיונות שהעניקה נחמיאס באחרונה לחדשות 12 ורדיו גלי ישראל.

בהמשך ציטטה לוי את נחמיאס וכתבה על כך: "אני באמת מתפללת שמה שהבטיחו לנו ראש הממשלה ושר הביטחון, שזה עד הסוף ושלא יהיה חמאסטאן', אמרה נחמיאס למצלמה — כשהיא אמורה לדעת ש'עד הסוף' תחת ממשלה זו לא יגיע לעולם"

בהמשך הוסיפה ואמרה על השחקנית: "זו הייתה הצגת יחיד מנותקת של מי שנהנית ממטעמי הליברליות והדמוקרטיה. על איזה 'ביחד' היא מלהגת? על זה של הממשלה הדורסנית, ששריה חברו כדי לחסל את מערכת המשפט? על הפירוק של כל מה שנבנה כאן בדם, יזע ודמעות? על העובדה שבזמן מלחמה הממשלה מעבירה תקציבים לעידוד השתמטות? על התוכנית של הקואליציה להעביר חוק שערורייתי שיעמיס עוד נטל על גבם של חיילי הסדיר והמילואימניקים שכבר משלמים מחיר יקר?".

את טורה חתמה לוי במילים הבאות תוך שהיא מכוונת בלעג לציבור החרדי ולאחד מעיקרי היהדות: "אולי התכוונה לביחד של אברכים הזועקים שמע ישראל".