כרמל שאמה הכהן
כרמל שאמה הכהןצילום: Moshe Shai/FLASH90

ראש עיריית רמת כרמל שאמה הכהן חגג היום (חמישי) את ניצחונו בפעם השנייה בבחירות ותקף את התושבים שבחרו להצביע ליריבו.

בפוסט שפרסם בפייסבוק כתב, "היום התחלנו את השיחות להרכבת הקואליציה עם שתי רשימות. ביקשתי לזמן את כולן לשיחות למעט רשימות מכונת הרעל של אילני והליכוד".

"תמיד לרשותכם ולא משנה מה הצבעתם למעט מי שהשמיצו וטינפו או תמכו ברשימות מכונת הרעל באופן מאורגן כקבוצה או כקהילה - אתם מוזמנים לפנות למוקד", כתב.

ליעד אילני, שהפסיד בבחירות לשאמה הכהן, הגיב בעוקצנות, "ראש של חצי עיר. בעוד שחצי מהעיר יזכו לקבל כתף קרה, אני לרשות כלל תושבי העיר. אני בשביל כולם".

בבחירות זכה שאמה הכהן ב-54% מקולות הבוחרים, לעומת 46% להם זכה אילני.

בהתכתבות פנימיות בקבוצת וטסאפ של שכונה בה לא הייתה תמיכה גדולה כתב שאמה הכהן, "ראשית – תודה לכל האמיצים שהגיעו לקלפי ותמכו, אתם צדיקים בסדום".

הוא הוסיף וכתב, "תוצאות הקלפיות בשכונה מוכיחות שלא משנה מה אעשה, כמה אפַתח, אשרת ואתאמץ, התוצאה תהיה אותה תוצאה שלילית וקיצונית, שאין בינה לבין התוצאה הכללית העירונית שום קשר ענייני".

הוא תקף את תושבי השכונה, "תודה על הברכות. אין דבר כזה שכונה חורגת. העירייה היא של כולם. אני אישית לא אקדיש יותר שנייה מעצמי למי שאין הכרת הטוב ויש בו רוע צרוף; ששיתף פעולה עם קמפיין השחרה ושנאה עם ארומה גזענית וגרם ליותר מבן משפחה אחד שלי לבכות דם בשבועות האחרונים ולנזקים נפשיים".