יוסי אחימאיר
יוסי אחימאירצילום: עצמי

הרצח הנורא במרכז הקניות בצומת בית קמה, צריך להדליק נורה אדומה לכל אדם. להביט בחשדנות אחורה ולצדדים כל הזמן, בכל מקום, שמא מחבל בפוטנציה עלול לדקור אותך. אלה הם חיינו.

בקשה לי לערוצי הטלוויזיה: אנא אל תראו לנו את הרוצח סינוואר בכל פעם ששמו מוזכר. פעם מניף ידיו אל על, פעם מתנשק עם מעריציו, פעם מחבק פעוט מחזיק בידיו רובה ופעם הפסיכופט הזה מתלהם אל מול קהל משולהב.

הסנטור צ'אק שומר משתלב בזרם העכור נגד ישראל במפלגה הדמוקרטית ומתייחס אל ישראל בהתנשאות כאילו הייתה אחרונת הדמוקרטיות. יהודי אלא מה?

מאמר המערכת של "הארץ" מציג שאלה לא בלתי צפויה: "האם סגל האוניברסיטה העברית מחויב לערכי הציונות?" העיתון בוודאי שלא.

אהוד ברק מתלהם כדרכו למען בחירות עכשיו, ואני שואל: האין הוא עומד מאחורי שלטי החוצות היקרים, הקוראים לבחירות עכשיו?

למה אף כלי תקשורת אחד אינו עושה תחקיר מי מממן את שלטי החוצות הענקיים, המסיתים נגד ראש הממשלה נתניהו?

ההדלפות שמצטט ירון אברהם מתוך ישיבות הקבינט הן מגמתיות ואינן מביאות את העיקר. טביעת האצבעות של המדליפים שקופה. ירון רק עושה את עבודתו.

לגדעון סער עבר של פרישות: תחילה מן התחיה, אחר כך מן הליכוד ועתה מהמחנה הממלכתי. מעניין למי יתחבר בעתיד, כדי לא להישאר עם ארבעה-חמישה מנדטים בלבד.

יואב קיש, די ליוזמות הנשלפות מן המותן וגורמות רק נזק – וקודם כל לך. סוף מעשה במחשבה תחילה.

בנסיעתי ברחוב אבא הלל ברמת-גן, ראיתי אופנוע זרוק ואדם מוטל על המדרכה. מישהו ניסה להנשימו, אך לשuוא. התברר כי ההרוג הוא גיא דואק ז"ל, שהיה בן כיתתה של בתי. בעיתונות לא היה על כך שום דיווח. כך, בשנייה אחת, נגדעים חיים צעירים, ולא רק במלחמה.

מעוללות הדואר: באתי בצהריים לסניף להוציא חבילה. היום פתוח עד 19.00 - נאמר בהודעת הסמס. בקושי מצאתי מקום פנוי בחניון, טיפסתי שלוש קומות, ואז נסגר בפניי הדלפק. "המערכת קרסה", הודיעה הפקידה חגיגית והסתלקה לה.