העימות בבית החוליםבאדיבות המצלם

האב השכול הרצל חג'אג' הצטרף למחאה הבוקר (רביעי) בבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים נגד אשפוזו של אחד ממחבלי הנוח'בה של חמאס.

חג'אג' נחסם על ידי לוחמי מג"ב שהיו במקום, אך פעילים שהיו איתו סיפרו כי למרות שמנעו ממנו להתקרב למחלקה, התייחסו הלוחמים לאב השכול בכבוד.

לאחר הסערה העביר משרד הבריאות את המחבל למתקן רפואי בשדה תימן. "לא נאפשר הכנסת מחבלים לבתי חולים בישראל. לכן הוקם מתקן צבאי ייעודי שהוקם בשדה תימן שטיפל ומטפל עד כה", נמסר ממשרד הבריאות.

שירן מירזאי, חברת מועצת מעלה אדומים מטעם 'עוצמה יהודית', שארגנה את המחאה בבית החולים מסרה: "הצלחנו!!!! מהשניה שקיבלתי את ההודעה על מחבל נוחבה בהר הצופים לא עצרתי לרגע שמחה לבשר לכם שברגע זה מחבל הנוחבה הועף מבית החולים הדסה הר הצופים!!!! מעבירים אותו למתקן רפואי בשדות תימן ימח שמו ושם זכרו".

היא הוסיפה: "תודה רבה לכל מי שלקח חלק ובמיוחד להרצל חג׳ג׳ התותח אלירן פרנקו ושלומי אלקלעי האלופים! ותודה לאנשים היקרים שנותנים את המידע כדיי שנוכל להלחם בבזיון הזה! עם ישראל חי על אפם וחמתם של כל שונאי ישראל!".

מבית החולים הדסה נמסר: "כל עציר בטחוני המטופל בבתי החולים בישראל מובא באחריות ובהחלטת משרד הבריאות, גורמי הביטחון או הצבא. הדסה לא מעודכנת בפרטי מעצרו ונסיבותיו של עציר כזה או אחר ובוודאי שאינה מהווה צד כלל באשר להחלטה היכן יטופל".