בנימינה
בנימינהצילום: ארזים קפיטל

בימים שבהם נדמה כי חלום הדירה רק הולך ומתרחק, מסתבר שממתינה לכם הזדמנות נדל"ן ייחודית באחד האזורים הקסומים בארץ.

בנימינה, שזכתה למוניטין של מושבה קסומה, הופכת בשנים האחרונות למיני מטרופולין בפני עצמה, עם אישור תכנית המתאר החדשה לפיתוח, שעתידה אף להפוך אותה לעיר בישראל.

איכות חיים ללא פשרות

בנימינה וגבעת עדה הן שתי מושבות ותיקות, הנושקות לפרדס חנה מדרום ולזיכרון יעקב מצפון. ב-2003 הן אוחדו לישות מוניציפלית אחת: בנימינה-גבעת עדה. זהו אזור ייחודי, המתאפיין בנוף ירוק של כרמים, מטעים, שדות ונחלים זורמים ונחשב לאחד משווקי הנדלן הפורים בארץ.

לאחרונה נהנה האזור גם מתנופת פיתוח אדירה עם אישור תכנית המתאר המוניציפלית, הכוללת בניית שטחי מסחר ותעשייה ופארק עסקים מתקדם, 9000 מ"ר שיוקדשו לתיירות והקמה של 4000 יחידות דיור חדשות, שיתנו מענה לאוכלוסייה הצומחת, שעתידה להכפיל את עצמה בשנים הקרובות, מ16,000-34,000.

האזור, שעתיד למשוך אליו עסקים מובילים ותעשיות עתירות ידע, נהנה גם מקרבה לעורקי התחבורה הראשיים ולתוואי הרכבת החדש. כך נדמה שבנימינה צפויה להפוך לבחירה המובילה גם עבור משפחות שמחפשות איכות חיים של מושבה, במרחק 45 דקות נסיעה מתל אביב.

השקעה במודל ייחודי

זה הזמן להכיר את פריים עפולה, ההזדמנות שלכם להצטרף להשקעה בקרקע פרטית בטאבו, שתבטיח למשפחה שלכם עתיד יציב. מדובר בהשקעה במודל ייחודי בהשתתפות עצמית נמוכה של החל מ-49,000, אפשרויות מימון מגוונות וליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

מאחורי המיזם עומדת חברת היזמות וההשקעות "ארזים קפיטל", המלווה מאות פרויקטים ברחבי הארץ בהם פרויקטים בהרצליה, נתניה, ראשל"צ, הוד השרון ות"א החדשה, ומציגה מוניטין מקצועי של 15 שנים. החברה מתמחה בשיווק וייזום קרקעות פרטיות להשקעה בלב אזורי הביקוש, ובעיקר באלו המציגים פוטנציאל השבחה גבוה. "זוהי הזדמנות להשקעה יוצאת דופן המאפשרת גם לבעלי הון עצמי מוגדר, כרטיס כניסה לקרקע על שמכם בטאבו", אומרים בחברה. "כך תוכלו לדאוג כבר עכשיו לעתיד של הילדים או להבטיח לעצמכם את בית החלומות שתמיד רציתם, ובמחיר חסר תקדים".

טיימינג זה הכל בחיים

תכנית המתאר כוללת גם את שינוי תוואי מסילת הרכבת, שיוסט מערבה לכיוון כביש 4 ואור עקיבא, כאשר לאורך המקטע יוקמו מוקדי מסחר ותעסוקה. ואילו בשטח תוואי המסילה הישן במרכז המושבה יוקם מדרחוב עירוני, שיהווה גם אזור קמעונאי מקומי. הקרקע המיועדת להשקעה מהווה חלק מתוכנית המתאר של בנימינה, עובדה שעתידה להבטיח תכנון מוקפד, לצד אינטגרציה עם התוכניות העירוניות. כמו כן, העסקה המוצעת כעת מציגה גם יתרון משמעותי של רכישת הקרקע לפני שלב שינוי הייעוד. הצטרפות להשקעה כעת תבטיח עלות קרקע נמוכה משמעותית מזו של קרקע המיועדת לבנייה, לצד מיסוי נמוך המגלם את רכיב הקרקע בלבד. פריים בנימינה מאפשרת לכם להשקיע באמצעות הון עצמי נמוך, וליהנות מפוטנציאל השבחה אדיר. ולא זאת בלבד, אלא שהעסקה תבוצע בהסכם שיתוף שיאגד את כל בעלי הקרקע, ויקל על קידום שלבי הפרויקט השונים.

פריים בנימינה

הצטרפו להשקעה של פעם בחיים: קרקע פרטית בטאבו בבנימינה

עם הון עצמי נמוך של החל מ-49,000 ₪ בלבד

* הקרקע אינה זמינה לבנייה