פרויקט בזלת
פרויקט בזלתצילום: הדמיה

מעלה אפרים, מועצה מקומית בלב בקעת הירדן, היא היעד הנדל"ני החם של השנים הקרובות.

עם אוויר הרים צלול ונוף עוצר נשימה, מתפתח לו מרכז אזורי שצפוי לספק ביקושים ותשואה יפה למשקיעים נבונים.

עם תוכניות לפיתוח מואץ ופרויקטים מתקדמים של בנייה צמודת קרקע, מעלה אפרים מציעה את שילוב הקסם בין השקעה בטוחה, איכות חיים מושלמת וקהילה מגוונת ותוססת. הצטרפו עכשיו, לפני שייגמר...

מעלה אפרים ממוקמת במיקום מנצח, רק 22 דקות נסיעה מאריאל ו-45 דקות מירושלים, על כביש 5 לכיוון מזרח, עם תכנון מתקדם להרחבת הכביש ל-4 נתיבים, הנגישות למרכז הארץ צפויה להשתפר עוד יותר. מיקומה האסטרטגי בין השומרון לבקעת הירדן, בגובה 500 מטר מעל הבקעה, מעניק לה מזג אוויר נעים בכל ימות השנה.

להיכרות ולפרטים נוספים על פרויקט בזלת לחצו כאן

פרויקט בזלת במעלה אפריםהדמיה

בעידן שבו הביקוש לבתים צמודי קרקע הולך וגדל, וההיצע מצטמצם, במעלה אפרים עדיין ניתן למצוא הזדמנויות נדירות. פרויקט "בזלת" של חברת "מכלול הנדסה" מציע קוטג'ים דו-משפחתיים גדולים עם גינות מרווחות במחירי עלות אטרקטיביים במיוחד, החל מ-1,498,000 ₪ בלבד. זו הזדמנות שלא כדאי לפספס.

יתרון נוסף של מעלה אפרים הוא הצמיחה המואצת והפוטנציאל הגלום בה. משרד השיכון הציב לו ליעד להפוך את מעלה אפרים לעיר מחוז אזורית ומתכנן בנייה מאסיבית של כ-600 יחידות דיור בשלב הראשון. צמיחה זו צפויה להשפיע לטובה על ערך הנכסים, ולהבטיח השבחה משמעותית בעתיד הקרוב. בהתחשב במיקום, באיכות הבנייה ובמחירי הפתיחה האטרקטיביים, פוטנציאל ההשבחה במיזם "בזלת" הוא גדול ביותר.

מעלה אפרים
מעלה אפריםצילום: ענבל למברגר

להיכרות ולפרטים נוספים על פרויקט בזלת לחצו כאן

מעלה אפרים מתאפיינת גם בקהילה צעירה, חמה ומגוונת. בישוב חיים זה לצד זה תושבים חילונים, מסורתיים ודתיים. ישנו גרעין דתי-לאומי חזק ומתפתח, כפר סטודנטים של אוניברסיטת אריאל, מכינה קדם צבאית וישיבת הסדר. הקהילה התוססת תורמת לאווירה המיוחדת ביישוב ומושכת אליה משפחות רבות.

ישי לוי , תושב מעלה אפרים, מספר: "אנחנו גרים כאן, יש כאן אזרחים ותיקים וחדשים, שורשיים וציוניים, דתיים וחילונים, עם חזון ומטרה משותפים. מדהים לראות איך האיזור מתפתח והופך לאבן שואבת למשפחות שרוצות לבנות את ביתם בישוב קהילתי, עם היתרונות של העיר".

עוד נתון מעניין שמעיד על הפוטנציאל הכלכלי - כיום אין כמעט דירות פנויות להשכרה במעלה אפרים! הביקוש להשכרה נמצא בשיאו. זוהי בשורה מצוינת למשקיעים המחפשים נכס מניב שיכול להבטיח תזרים מזומנים קבוע לאורך זמן.

יו"ר חברת "מכלול הנדסה" שמנהלת את פרויקט "בזלת", יוני הישראלי, מצהיר: "מכל הכיוונים זה ברור שהגיע זמן 'מעלה-אפרים', האופציות לדיור צמוד קרקע הולכות ואוזלות, ובהתאם המחירים מזנקים. מטרתנו היא לאפשר לציבור הרחב להצטרף לבניית בתים צמודי קרקע במחירים שפויים שכבר לא קיימים כמעט ברחבי הארץ וצפויים להגמר בגלל הביקוש הרב למוצר מסוג זה".

לסיכום, ההשקעה במעלה אפרים כיום דומה במידה רבה להשקעה בחריש לפני מספר שנים - זיהוי מוקדם של פוטנציאל נדל"ני חם. נצלו את ההזדמנות לרכוש בית איכותי צמוד קרקע במחיר אטרקטיבי ביישוב שצפוי לצמוח ולהתפתח בשנים הקרובות. אל תחמיצו את הגל הנדל"ני הבא.

להיכרות ולפרטים נוספים על פרויקט בזלת לחצו כאן

פרויקט בזלת
פרויקט בזלתצילום: הדמיה