מפת הקרקעות ברחובת
מפת הקרקעות ברחובתצילום: יח"צ

לאחרונה בית המשפט העליון אישר שכונה חדשה ברחובות במטרה להוסיף כ- 8,000 יחידות דיור לעיר באחד האזורים המבוקשים.

יחידות קרקע במתחם, 'גן הנשיא', הסמוכה לשכונה החדשה שהופשרה, מוצעות כעת למכירה במחיר של ₪199,000 בלבד כאשר. חשוב לציין שהקרקע הינה פרטית בטאבו ונמצאת בצמידות לקרקע בה אושרה כבר תוכנית (ותמ”ל 3003) ולשכונת אחוזת הנשיא היוקרתית.

"משקיעים שזיהו את הפוטנציאל ורכשו קרקע במתחם שהופשר לפני מספר שנים נהנים היום מעליית ערך של מאות אחוזים, אין לנו ספק שזה מה שיקרה גם עם הקרקע הזאת", אומרים בחברת השיווק.

מהערים המובילות בישראל

על פי דירוג המשלב מעמד סוציו-אקונומי רחובות נחשבת לאחת מעשר הערים המובילות בישראל ואפשר להבין מדוע העיר הינה אחת מהמבוקשות והאיכותיות במדינה. ברחובות תמצאו מוסדות חינוך ברמה הגבוהה ביותר, כמו מכון ויצמן והפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית, איכות חיים גבוהה ואוכלוסיה איכותית אשר רבים ממנה עובדים במקצועות ההייטק.

על פי התחזיות רחובות צפויה לגדול משמעותית בשנים הקרובות ולהגיע לכ- 300,000 תושבים, והקרקע המדוברת היא אחת מעתודות הקרקע האחרונות בעיר אשר נמצאת באזור פיתוח עירוני – כך שסיכויי ההפשרה של הקרקע בעתיד הלא רחוק גבוהים במיוחד.

אחת מעסקאות הנדל"ן החמות והאטרקטיביות

בחברת השיווק אומרים לנו שמדובר באחת מעסקאות הנדל"ן החמות והאטרקטיביות שנראו בישראל בשנים האחרונות: "העובדה שמדובר כאן בקרקע אשר נמצאת ממש בצמוד לתוכניות שכבר אושרו ובהן המשקיעים נהנים מרווח של כעשרות אחוזים בשנה, רק מוסיפה לאטרקטיביות של העסקה - המשקיעים שירכשו את הקרקע כעת יהנו מהטיימינג הטוב ביותר, לכן זה לא מפתיע שנותרו קרקעות בודדות למכירה".

כאמור, כעת תוכלו להשקיע ביחידות הקרקע הבודדות שנותרו למכירה במתחם 'גן הנשיא' במחיר של ₪199,000 בלבד וליהנות מפוטנציאל רווח משמעותי. "המשקיעים יהנו מליווי צמוד לאורך כל ההליך - זו הזדמנות להגיע לנכס באזור מבוקש שעל פי כל התחזיות עם אישור התוכנית שווי הקרקע יעלה בכעשרות אחוזים בשנה - כך שגם אם לא תמשיכו לשלבי בניית הנכס עדיין תהנו מרווח ענק על ההשקעה", מסכמים בחברה.

הקרקע אינה זמינה לבנייה