בחירת דירה במחיר מטרה
בחירת דירה במחיר מטרהצילום: יח"צ

הגרלות "דירה בהנחה" כבר נפתחו ובמסגרתם יוגרלו 4000 דירות לחסרי דיור, בין השאר ביישובים מגדל העמק, אלעד, ראשון לציון, דימונה וקריית גת.

"את ההזדמנות שמשרד השיכון נותן פה לזוגות צעירים ומשפרי דיור אין צורך להסביר, מדובר בהנחה של עד 20% או 300,000 ש"ח", אך זו עדיין החלטה שמעלה לנרשמים להגרלה ובעיקר לזוכים שאלות רבות", אומר לנו דביר דימרי, יזם נדל"ן ותיק ומנהל קהילת "יותר נדל"ן משכל".

בלייב שעשינו לחברי הקהילה הסברנו לאילו ערים כדאי להירשם, מי הקבלנים והיזמים שכדאי לבחור, אלו דירות כדאי לבחור במידה וזוכים, והאם יש יותר סיכוי לזכות בערים מסוימות.

לצפייה בהקלטת משדר ה live ׳׳איך בוחרים דירה בהנחה׳׳ לחצו כאן>>>

בנוסף פעמים רבות הפרויקט מתעכב, היזם נתקע, והרוכשים מוצאים את עצמם עם משכנתא לשלם כל חודש - ודירה רק על הנייר.

כך שכדי לבחור את הדירות הנכונות בערים הנכונות, כדאי להבין כיצד עובדת מערכת המכרזים של רמ׳׳י, ואיך משפיעה היכולת המימונית והביצועית של הקבלן לזכות במכרז לפרויקט ולהצליח לסיים אותו בזמן הנדרש.׳׳

׳׳המשפט שאני תמיד אומר הוא שבנדל׳׳ן - ׳׳אסטרטגיה קודמת לטקטיקה׳׳. גם אם זו דירה בהנחה צריך להסתכל עליה כרכישת דירה ׳רגילה׳ וכהחלטה עסקית לכל דבר. חובה להבין איך הדברים עובדים, כדי לקבל את ההחלטות הנכונות. זה תקף לכל השקעה, אבל בעיקר בנדל׳׳ן שם לעסקה טובה שתעשו יש השפעה משמעותית על החיים שלכם, על השאלות האלו בדיוק דיברנו בהקלטת הלייב שקיימנו לתועלת הציבור׳׳ מסיים דביר.

לקבלת ההקלטה של משדר הלייב "איך לבחור דירה בהנחה" ולהצטרפות לקהילת יותר נדל׳׳ן משכל לחצו כאן>>>