הפרויקט החדש בקרית נטפים
הפרויקט החדש בקרית נטפיםצילום: צ"פ

רוצים ליהנות מהשכר והתנאים של המרכז אבל לגור ביישוב? בדיוק בשבילכם חברת צ.פ. בונה בקרית נטפים את פרויקט 'נטף' שפונה לציבור הדתי הלאומי ומייצג רף מחירים אטרקטיבי מחד לצד מיקום מצויין וקהילה מחבקת.

הפרויקט כולל 96 יחידות דיור בשמונה בנייני מגורים, ומתוכן נתפסו כבר 85 על ידי משפחות צעירות ומהירות החלטה, שבחרו במיזם הנמצא בשלב האחרון של שיווקו.

בין הרוכשים גם משפחות שמגיעות מהמרכז - מגבעת שמואל, פתח תקווה, מראש העין וגם כאלו שמגיעות מיישובי הסביבה בשומרון.

לפרטים נוספים לחצו כאן

רן ינאי, בעלים ומנכ"ל חברת צ.פ היזמית והמבצעת של הפרויקט, מספר כי "עד היום רכשו בפרויקט דירות משפחות צעירות רבות שחיפשו אלטרנטיבה. הן לא היו יכולים לקנות דירות במרכז וראו את היתרונות - מרחק לא גדול מהמרכז וקרבה למשפחות, קרבה למקומות העבודה ואווירה קהילתית - ופשוט באו".

לדבריו, "המיקום של קרית נטפים והפרויקט הוא מנצח. הוא ממוקם על כביש חמש ולא בעומקו - וקרוב מאוד למרכז. המחירים נמוכים לאין שיעור מאזור אריאל שנמצאת מצד אחד ומראש העין שנמצאת בצד האחר".

"בנוסף קרית נטפים מאופיין כיישוב מאוד קהילתי - נותן מעטפת חברתית מעולה, יש בו חינוך לגיל הרך, מגוון של פעילויות לכל הגילאים, מסגרת נוער פעילה מאוד, מגרשי ספורט וגני שעשועים, סופר, בתי כנסת ומקווה - וכל מה שמשפחה דתית זקוקה לו", מפרט ינאי את היתרונות.

כעת, נותרות יחידות אחרונות, בנות 4 ו-5 חדרים ולמעוניינים כדאי להזדרז. "יש לנו עוד 11 יחידות לשיווק וזו הזדמנות כמעט אחרונה להצטרף להצלחה ולפרויקט הייחודי הזה".

על החברה:

חברת צ.פ שמה לעצמה למטרה לקדם את חזון ההתיישבות בארץ ומקדמת פרויקטים רבים לאורכה ולרוחבה, מתוך שותפות ואחריות לקידום ופיתוח הארץ. זה הכוח המניע אותה להעניק ללקוחות בית מושלם, בית בו חיים באושר משפחות וילדים.

החברה הוקמה בשנת 1991 על ידי צבי פוקס ומאז יזמה וביצעה בהצלחה רבה, בניית אלפי יחידות דיור ומרכזים מסחריים בפריסה ארצית.

לפרטים נוספים לחצו כאן

חברת צ.פ נהנית ממוניטין רב בתחום הנדל"ן הודות לאיתנות פיננסית גבוהה, יכולת ביצוע מוכחת כחברה יזמית ומבצעת עם שירות ללא פשרות.

יתרונה המשמעותי של צ.פ כחברה יזמית וכקבלנית הביצוע של הפרויקטים אותם היא יוזמת, מאפשר ליווי צמוד של צוות החברה לאורך כל חיי הפרויקט, דבר המאפשר ביצוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובהתאם ללוחות הזמנים, המבטחים תמורה מקסימאלית ללקוח.

פרויקט 'נטף - השכונה הצעירה בקרית נטפים' מצטרף לתנופת פעילות החברה ברחבי מועצה אזורית שומרון הכוללת מאות יח"ד מאוכלסות ובשלבי תכנון. אנו גאים לקחת חלק בבניין הארץ ורואים זאת כזכות גדולה.

לפרטים נוספים לחצו כאן