הזמרת והיוצרת אוריה כהן, בת 24 מחריש, שיחררה הבוקר (שלישי) סינגל חדש: "כל אישה".

השיר מתאר את התמודדותה של כל אישה, באשר היא אישה, בכל גיל, שלב ומגזר, עם הדימוי שלה בפני עצמה.

בטקסט עמוק וכנה ובקליפ מרגש אוריה מבטאת את עולמה הפנימי במפגש עם המראה, ומשקפת שלמעשה כל הנשים והנערות נאבקות מאבק אין סופי להרגיש אהבה וחמלה לגופן ולעצמן.

היא משתפת: "לפני 3 שנים התחתנתי ומאז התאהבתי במטבח, לבשל ולאפות, וכבחורה שמאז ומתמיד התמודדה עם שמירה על המשקל ועל תזונה מאוזנת, לאחר שנה של נישואין ראיתי כי הקילואים מתחילים לטפס, והמפגש עם המראה היה קשה כל פעם מחדש".

"אני זוכרת ערב אחד שהרגשות השליליים האלו התחילו לכרכר בי מבפנים ואני מתחילה דו שיח פנימי ושואלת את עצמי- את הסתכלת במראה? מה לא טוב לך? למה את לא מרוצה? ומיד אני יוצאת בהצהרה שממחר עוד פעם דיאטה, ואני מבטיחה שאצא הערב להליכה, כל זאת כדי לכפות על המחשבות המחלישות", ממשיכה אוריה לשתף בקושי האישי.

"בסוף לא יצאתי להליכה, התיישבתי על הפסנתר ובום, השיר יצא, בפשטות לגמרי", מתארת אוריה כיצד נולד השיר. "אפשר לומר שהייתי בנקודה של כלל, כי היה לי ברור שאני לא לבד, היה לי ברור שכולן מרגישות ככה. הראש שלי חזר אחורה בזמן ונזכרתי איך הילדה הכי רזה שהכרתי רצתה להתחלף עם משהי בעלת מבנה גוף אחר, והמתולתלת רצתה שיער חלק, והשחומה רוצה להיות בהירה והגבוה רוצה להיות נמוכה וכן הלאה".

"זה מרגיש כמו מרדף שאף פעם לא נגמר... והיום בעידן הרשתות והפילטרים, את יכולה להגיע בקלות לתחושת ה'לא מספיק טובה', כפי שנאמר בשיר. אז כתבתי לי שיר, שייתן לי נחמה ועידוד, והבנתי שהוא שיר מחאה בשבילי ובשביל העולם", חותמת אוריה.