שחר רז, בעלים בחברת 'קונטמפו', מספר כי לאחר משבר השבעה באוקטובר ניתן לזהות את מה שהוא מגדיר כ"ניצוצות עליית המחירים" בדירות בתל אביב ובכל רחבי הארץ.

"אנחנו מבינים שיש כאן צורך, כי היו עצירות בהתחלות בנייה והיום כבר יש. את הביקוש הגדול נרגיש בשנים הקרובות, ואנחנו כבר רואים את הניצנים הראשונים ממש עכשיו. עכשיו הזמן לקנות נדל"ן בזמן הטוב ביותר שלו", אומר רז.

רות אלדד מדגישה את חשיבות הכניסה לעולם הנדל"ן בעזרתם ובשיתופם של מי שיודעים לעשות זאת נכון, כלשונה "גורמים בעלי ניסיון ארוך טווח, לא אנשים שהיום הם כאן ומחר שם, אלא בחברה שיש לה תוצאות שעשתה עושה ותעשה ונמצאת ברצף פעילות של בנייה ועשייה. לכן דווקא כאן עכשיו ודווקא איתנו".

לפרטים נוספים השאירו פרטים

תודה

במרוצת השנים השלימה חברת 'קונטמפו' מיזמי בנייה רבים ובהם אלפי יחידות דיור במיקומים מבוקשים במרכזי הערים המובילות בגוש דן. חברת 'לייטר לייף' מבצעת בדיקות מקיפות של קרקעות ונכסים על מנת לזהות פוטנציאל עסקי שבו הלקוחות יוכלו להיות שותפים בהשקעה.

"אנחנו לא עוד חברה משווקת, אלא חברה יזמית", אומרת אלדד ומסבירה את המשמעות בליווי של הלקוחות גם בעתיד. לכך היא מוסיפה את חשיבות סוגיית הביטחונות. "אתם לא משקיעים ביזם ולא במנייה אלא משקיעים ומקבלים ביטחונות מלאים לכסף שלכם, וזה מאוד חשוב".

"הלקוחות שלנו רוכשים נכס", מוסיף רז, "הם שמשקיעים השקעה ומקבלים מיידית נכס עבורו והנכס נרשם בטאבו עם ביטחון מלא. כך יש לנו משהו ביד שרשום על שמנו, ויש לנו אבא ואימא שיקחו אותנו לכל אורך הדרך".

השילוב בין 'קונטמפו' ללייטר לייף מאפשר שילוב בין מוניטין וניסיון ארוך שנים לצד בחירה דקדקנית וקפדנית של הפרויקטים. "מדי יום אנחנו מקבלים הצעות מדהימות לרכישות והשקעות כאלה ואחרות. 98 אחוזים מההצעות אנחנו פוסלים על הסף. 2 אחוזים נבדקים וגם בהם אנחנו לוקחים את ההכי מדויק בפינצטה באופן הכי מדויק שאפשר על מנת שנדע שיש כאן מינימום סיכון ומקסימום רווח, כדי להגיע לדבר הנכון והמדויק ביותר".

שתי החברות פונות דווקא למשקיעים הקטנים להצטרף להצלחה ולא להותיר אותה למשקיעים הגדולים. "אתם משקיעים עם הגדולים ואתם לא צריכים להיות גדולים כדי לעשות את זה. החל מ-200-300 אלף שקלים ותוכלו כבר להיות ב"פלנטה", לעשות את הטוב ביותר, להשקיע ולהיות על הרכבת בזמן ולעשות את ההשקעה הנכונה".

המשקיע, מדגיש שחר רז, מקבל תמורת הסכום שהקיע קרקע והוא "לא נעזב. אנחנו מלווים אותו עד סוף התהליך. אנחנו חברה שנותנת את כל המעטפת".

אלדד מספרת על שני פרויקטים שמקדמות החברות כדוגמא למיזמים אחרים בהובלתן. "אחד בפתח תקווה והשני בקדמת ביאליק. אלה שני פרויקטים מעולים שנבחרו בקפידה. יוצאי מערכות הביטחון וחברות ההייטק לקחו חלק משמעותי בעסקאות שלנו בשני הפרויקטים הללו ומיותר לציין שהם בדקו את העסקה בקפידה כדי לראות שזה הדבר הנכון לעשות, הם לקחו ובדקו ועשו. אני מזמינה אתכם להצטרף אלינו ואליהם ולעשות את הדבר הנכון בזמן הנכון ולהשקיע מדויק עם הגדולים וכדי לעשות את זה לא חייבים להיות גדולים".

לפרטים נוספים השאירו פרטים

תודה