למה תה זה דבר כל כך יקר!
טוב, אז חוצים את התיון לשניים.
ומשתמשים בכל חצי 5 פעמים.
ועוד פעם אחת תה שקוף.
ואחרי זה גם חוצים את התיון ל-4 ומכינים עוד 4 כוסות (מלאות פרורים שאולי יש בהם טעם).
אבל למה כל תיון צריך לעלות שקל שלם!
עד היום חסכתי.
לאחרונה החלטתי שאני עושה מהפך ואני לומד להכין תה זול בעצמי.
מה הפתרונות שלכם?


)
