ו' באב תשפ"א 10:10
עבר עריכה על ידי דנון בתאריך ו' באב תשפ"א 10:24

מה עושים שאתה רוצה ספר עד כלות נפשך וכבר כל מדפי הספרים מפוצצים שתי וערב וההורים כבר לא מסכימים יותר

(ובוודאי שבצדק אך הנפש דואבת) 😥

רוצה פלא יועץ המבואר מנוחה וקדושה בגירסא המורחבת והגדולה,

ועוד הרבה ספרי מוסר כהנה וכהנה ומזמן הפסקתי לקנות ספרים עקב כך.

עבורי חנות ספרים זה כמו מוזיאון להבדיל, וקניית ספר זה כמו לסגור עסקה בבורסה.

ו' באב תשפ"א 11:04

תמצא כמה ספרים שפחות חשובים לך- במדפים העמוסים, תוציא אותם למקום מבטחים (בית כנסת או חבר או משהו דומה) ואז יתפנה מקום פיזי.

ובקשר למימון- תמצא עבודה זמנית וקטנה ותעבוד עד שיהיה לך את הסכום הדרוש..

אפשרי?

אין עוד מלבדו

(אני בת)

ו' באב תשפ"א 12:45

רבע מהספרים הם הספרים של אבי רבע נוסף אלו ספרים שקיבלתי מתנה מרבני שליט"א ובוודאי שלא אוכל להוציאם

לכן עם כמה שאפנה לא יישאר הרבה מקום אבל ב"נ אעשה זאת כל מקום נוסף חשוב.

לגבי העצה השניה לצערי לא יכול לעבוד מסיבת המסגרת שאני נמצא בה.

כ"ח כסלו 19:38

רוצה לקרוא?

או שדווקא יהיה שלך?

הרבי הריי''צ, [הרבי הקודם של חב''ד] - "הלשון היא קולמוס הלב והניגון הוא קולמוס הנפש"

ר׳ הלל מפאריטש, מגדולי חסידי חב״ד,{מתלמידיו הגדולים של מייסד חסידות חב''ד, בעל התניא} אמר: "מי שיש לו חוש בנגינה – יש לו חוש בחסידות״.

כ"ט כסלו 11:59

+, אני כעת בדיוק  מנסה לקדם משהו שאולי יתן פתרון לבעיה שלך, שלח לי הודעה בשיחה אישית, כדי שאם זה אכן יצא לפועל אזכור אותך..

הרבי הריי''צ, [הרבי הקודם של חב''ד] - "הלשון היא קולמוס הלב והניגון הוא קולמוס הנפש"

ר׳ הלל מפאריטש, מגדולי חסידי חב״ד,{מתלמידיו הגדולים של מייסד חסידות חב''ד, בעל התניא} אמר: "מי שיש לו חוש בנגינה – יש לו חוש בחסידות״.

כ"ט כסלו 13:12

בדקתי הכל ואין אני מדבר על ספרים רגילים, מסביבי יש אולי 10 בתי כנסיות מפוצצים בספרים עתיקים, נדירים, וחדשים, ועדיין קשה למצוא.

ולא דווקא חדשים של בני דורנו אלא שהוצאו לאור 

ט' טבת 01:05

לא מתכתב עם נשים בפרטי.

ט' טבת 11:16

ג' שבט 11:43

לצערי השיחה אישית לא עובדת לי!

*** אם אפשר לשלוח מסר אני אשמח.

ז' שבט 19:45

לצערי השיחה אישית לא עובדת לי!

*** אם אפשר לשלוח מסר אני אשמח.