כ"ח כסלו 02:09
לימפומה לא-הודג'קין פוליקולרית דרגה 3,
גידולים בכמה קשרי לימפה..
קשה שלא לדמיין שחורות.
אני יודע שברוך ה' יש סוגי מחלה גרועים מזה, אבל עדיין קשה הבשורה שנחתה כמו רעם ביום בהיר..
יש למישהו מידע מרגיע על הדבר הזה...?
תודה
כ"ט כסלו 00:36
כואב לשמוע אנונימי
לא מבינה בזה כדי להרגיע,
אבל נגע לליבי, מתפללת
ובשורות טובות בע''ה
כ"ט כסלו 10:03
ליבי איתך.

מתפלל לרפואתו השלמה ושיהיה לך ולכל המשפחה כחות להתמודד עם הדרך.

ממה שאני מכיר יש אחוז החלמה די גדול בסרטן.

מציע גם להתפלל לרפואתו וגם לכך שלכם יהיה כחות.

תמצא גם ספר קליל לקרוא מדי פעם או סרטון מצחיק כדי להסיח את הדעת.
בהצלחה ושיהיה רפואה שלמה והחלמה מהירה!!!
ד' טבת 18:33

לא ספציפית על העניין הזה אלא על כל המצבים בעולם (מקווה שאני לא אשמע לא רגיש כי ההפך הוא הנכון אני כואב את הכאב, ואעפ"כ אנסה לחזק)-

הכל מתוכנן בהשגחה פרטית מדויקת ככה שכל המצב נוצר אך ורק לטובתכם כדי שתוציאו לפועל את האורות הגנוזים שקיימים בתוכם עמוק עמוק בפנים וכנראה כדי לחלץ אותם ולגלות אותם היה צריך איזה משבר מזעזע כמו שכתבת.. אם כן יוצא לנו מכאן חיזוק נפלא- כמה שהמצב כואב ומורכב וקשה- סימן שהכוחות שיכולים להתגלות הם גדולים ועצומים וכנראה שעוד יעזרו להרבה אנשים...

אבל איך מתמודדים נכון?

אני לא בר- סמכא בשום תחום אבל אנסה להעביר את החיזוק שרבי נחמן שולח כפי הבנתי וקוצר השגתי..

דבר ראשון חשובה הידיעה שהשמחה בכוחה להמתיק דינים ובכללי לשפר את מצב הרוח. עוד כדאי לדעת שאנחנו באופן טבעי נמשכים לעצבות מחמת פגעי הזמן וכו' ואסור לתת לעצבות הזאת להשתלט עלינו כי המטרה של הכח הרוחני הזה שמסתובב באויר ואצלנו בלב (העצבות) הוא לדכא אותנו ולעקור אותנו משני עולמות חס ושלום.

לכן הנה עצה- מול העצבות- להתגבר. לא כמו שחושבים כולם "כשיהיה לי טוב אז אהיה שמח, כשאצליח, כשארגיש.." אלא להתגבר להצחיק את עצמנו ובעיקר דרך צחוקים ומילתא דשטותא (כל עוד לא פוגעים באף אחד..) עד שנוכל לשמוח בשמחה האמיתית שהיא האמונה השלמה שכל מה שעושה ה' הכל לטובה (וע"י האמונה הזאת גם הדאגה תפחת מאוד..)

כדאי בנוסף לפרש את שיחך לפני ה' ולבקש ממנו עצה והדרכה ותרופה והדיבור עצמו (כך מסביר רבינו) הוא עצמו התחלה של גילוי כוחות הנשמה..

באהדה ובתקווה להתגלות הנשמה שלך שלדעתי כולנו עוד נהנה מזה וכמובן לרפואה שלמה בקרוב.

(אפשר לשלוח לי את השם בפרטי כיוון שאני מצוי הרבה בקברי צדיקים אשתדל להזכיר אותו שם...)

מוזמנים לפרטי לחיזוקים ולשימוחיםחיוך גדול

בפרט בפרט אם מישהו מיואש או סובל... ה' ישמח אותכם!!

תמיד אפשר לחזור. תמיד אפשר להתקרב. רק עוד מילה לאבא, וניצחת. 

מחפש את בחירת ליבי. מישהו ראה אותה? (המוצא הישר מוזמן לפנות)

ה' טבת 09:02
תודה רבה אחי אנונימי אחרונה
חיזקת.