י"ד טבת 21:36

והרופאה אומרת שאין מה לעשות עם המצב.

וכל מה שבא לך זה להיכנס למיטה. מתחת לשמיכה. ופשוט להיעלם.

איך הם חושבים בדיוק שזה הגיוני?? שאשכרה אין מה לעשות??

שאני אסבול כל יום ואדע שאין שום דבר שיעזור??

איך??

ואיך מוציאים כוחות לקום. כל יום מחדש. ולהילחם. על החיים.

ט"ו טבת 19:12
ליבי איתך...

מציע לחפש משהו להסיט את תשומת הלב.
לפעמים זה ספר או סרט מצחיק, ושווה גם למצוא יעד להשיג שהוא ביכולתך כך שתהיה/י גאה בהישגיך ותוכל/י להתמקד בהם.

מתפלל לרפואתך ולכוחות שיהיו לך

את/ה גיבור/ה👏💪

וכמובן שזה בסדר גמור לפרוש הצידה ולבכות💪👏

מציע למצוא חבר/ה קרוב/ה (אבל אמיתי ושאתה סומך עליו ולא פה כי אתה לא יודע מי בצד השני של המסך) ולפרוק.

י"ט טבת 20:23
אני רציתי ללכת אבל למקרה שלי מספיק לקחת אנזימי עיכול. זה לא 100% אבל זה די טוב בשבילי... הייתי ממליץ לך כן ללכת אלא אם את/ה מעדיפ/ה להתחיל להתנסות באיזה 23 מוצרים שונים (זה מה שלקח לי כדי למצוא מה אני צריך)

והיום הזמנתי שמן זרעי המפ (hemp) לראות אם הוא ישפר עוד יותר את המצב שלי. שמן המפ מופק מקנאביס ויש לו את הייתרונות של קנאביס בלי החסרונות. הוא לא פסיכוטי ולא ממכר או משפיע לרעה על המוח, הייתי ממליץ אבל אני לא יכול כי עוד לא ניסיתי...

יש באייהרב של חברת Nutiva, כשר OU.

אם אני רואה שיפור, אעדכן
י"ט טבת 22:00
תתעלמ/י ממה שאמרתי קודם על תוספי תזונה, תלכ/י לרופא איורוודה, ולגבי השמן cbd, אם אחוש שיפור מהשימוש בו, אעדכן אותך אי"ה.
י"ט טבת 22:05
ערב טוב אנונימי
ראיתי את השרשור שלך.
רציתי לנסות להציע עזרה. אינני יודע במה מדובר, אבל, אני עוסק ברפואה אלטרנטיבית. זה טיפול מרחוק. אין צורך להגיע אליי פיזית. על מנת לעזור/לטפל ולהסביר במה מדובר יש ליצור איתי קשר טלפוני.
ברמה העקרונית, הטיפול הוא במישור האנרגטי, מטפלים באנרגיה של המטופל וזה חודר לגוף הפיזי.
זה נשמע קצת בדיוני, אבל הטיפולים ב"ה מצליחים.
על מנת לטפל, ולקבל הסבר מה זה בדיוק, ואיך זה עובד, יש ליצור קשר טלפוני, ואני אשמח לעזור.
054-825-3350 יהודה שלמה
כל טוב, רפואה שלימה, ובשורות טובות.
כ"ג טבת 04:08
לנו יש את הזכות להתפלל לרבונו של עולם הבעל כל יכול ...
אז יש תקווה אחיייי
רפואה שלמה
ה' אדר א 01:23
אין מה לעשות. אין איך לטפל במצב.
כולם התקדמו ורק אני מאחור בלי יכולת להתקדם. סובל בשקט כשאף אחד לא חושב על זה אפילו.

לפעמים זה מוגזם, לא הגיוני שאין דרך לטפל.
ואשכרה רק התשובה ״אין מה לעשות״ יכולה להכניס לדיכאון.
איך אפשר להישאר שפוי אחרי הכל??
י"א אדר א 21:20

בטוח יש משהו כלשהו לעשות.

גם אם אמרו שאין, אולי אפשר להקל...

אולי תנסה להשיג פרוטקציות למומחים? (אני עצמי לא ממש מכירה אבל בטוח יש פה אנשים שמכירים מקושרים וכולי)

אולי אפילו רפואה אלטרנטיבית...? (אבל תלך אך ורק לאנשים שחברים\מכרים המליצו לך עליהם.)

ולדבר על זה עם אנשים יכול לעזור לקבל כוחות

יש הרבה עמותות שנותנות תמיכה...תנסה אולי ב"גיידסטאר"

רפואה שלימה בקרוב!!!!!