ו' באדר א תשפ"ב 11:50
עבר עריכה על ידי ח.ז.ק בתאריך ז' באדר תשפ"ב 18:14

ו' באדר א תשפ"ב 12:12

הדיקטטור של פורום שרה״ט

״אני מעדיף להיות פרנואיד לחשוב שכולם נגדי, מאשר להיות מציאותי ולהבין שלאף אחד לא אכפת ממני״ 

״האנושות מתחלקת לשני סוגים של אנשים, אלה שקראו את שר הטבעות ואידיוטים״

ו' באדר א תשפ"ב 13:16

חשוך בקטע רוחני או חשוך כאילו בלי הרבה תקציב לתאורה

הדיקטטור של פורום שרה״ט

״אני מעדיף להיות פרנואיד לחשוב שכולם נגדי, מאשר להיות מציאותי ולהבין שלאף אחד לא אכפת ממני״ 

״האנושות מתחלקת לשני סוגים של אנשים, אלה שקראו את שר הטבעות ואידיוטים״

ו' באדר א תשפ"ב 13:37

ו' באדר א תשפ"ב 15:34

(כלומר ממש לא צנוע)

מה הקשר להארי פוטר?

ו' באדר א תשפ"ב 22:02

(לא ידעתי, רק ראיתי את הכריכה של הספר בחנות)

פשוט יש הרבה סצינות חשוכות, ולמשל אפילו בסצינות של הזיכרונות, שהם בשחור לבן חוץ ממי שמגיע מההווה, נראה שגם מי שצבעוני קצת דהוי...

אולי זה סתם דמיון שלי ואולי זה כי אלה סרטים יחסית ישנים ואז איכות הצילום זה מה שהיה,

או נטו בגלל שהם עשו את הבסיליסק אפור ולא ירוק😁

ז' באדר א תשפ"ב 09:18
בסרטים ישנים התאורה בדרך כלל חדה מידי, קרן אור מרוכזת שנופלת על הפנים של השחקן ועל כל החדר כמו אור שמש מסנוור ולא אחיד. כאילו כל מה שמחלקת התאורה עשתה זה לפתוח את החלון ב12 בצהריים.
בסרטים חדשים משתמשים בתאורה רכה יותר והמקרים הגרועים ביותר זה טשטוש אור חלוש בחדר חשוך, בלי מקור אור אחד. זה בדיוק ההפך מאור טבעי.

לגבי 50 גוונים של אפור, טוב שלא ידעת מה זה, העיקר במקרים כאלו לא להזכיר דברים שאת לא יודעת מה הם אומרים.
(תחשבי שהיית אומרת את זה למורה או משהו, מה היא הייתה חושהת עלייך)
ז' באדר א תשפ"ב 11:23

מצחיק לחשוב על זה...

מִמְּקוֹמְךָ מַלְכֵּנוּ תּוֹפִיעַ וְתִמְלוֹךְ עָלֵינוּ כִּי מְחַכִּים אֲנַחְנוּ לָךְ
מָתַי תִּמְלךְ בְּצִיּוֹן בְּקָרוֹב בְּיָמֵינוּ לְעוֹלָם וָעֶד תִּשְׁכּוֹן
תִּתְגַּדֵּל וְתִתְקַדֵּשׁ בְּתוֹךְ יְרוּשָׁלַיִם עִירְךָ לְדוֹר וָדוֹר וּלְנֵצַח נְצָחִים
וְעֵינֵינוּ תִּרְאֶינָה מַלְכוּתֶךָ כַּדָּבָר הָאָמוּר בְּשִׁירֵי עֻזֶּךָ עַל יְדֵי דָּוִד מְשִׁיחַ צִדְקֶךָ

ז' באדר א תשפ"ב 11:22

מִמְּקוֹמְךָ מַלְכֵּנוּ תּוֹפִיעַ וְתִמְלוֹךְ עָלֵינוּ כִּי מְחַכִּים אֲנַחְנוּ לָךְ
מָתַי תִּמְלךְ בְּצִיּוֹן בְּקָרוֹב בְּיָמֵינוּ לְעוֹלָם וָעֶד תִּשְׁכּוֹן
תִּתְגַּדֵּל וְתִתְקַדֵּשׁ בְּתוֹךְ יְרוּשָׁלַיִם עִירְךָ לְדוֹר וָדוֹר וּלְנֵצַח נְצָחִים
וְעֵינֵינוּ תִּרְאֶינָה מַלְכוּתֶךָ כַּדָּבָר הָאָמוּר בְּשִׁירֵי עֻזֶּךָ עַל יְדֵי דָּוִד מְשִׁיחַ צִדְקֶךָ

ז' באדר א תשפ"ב 18:13

כ"ב באדר א תשפ"ב 23:20
לייצר תחושת אופל...
אולי בסרטים הראשונים יש יותר אור כי הם יותר קלילים....

ואיפה אני בין כל המשפטים ההגיוניים האלה?

ו' בניסן תשפ"ב 11:52

אולי יעניין אותך