ט"ו באדר א תשפ"ב 21:42

מה דעתכם?

נטוש ככל הנראה.

ט"ז באדר א תשפ"ב 17:16

י"ז באדר א תשפ"ב 14:41
בשביעי כשהארי מנסה להוציא את החרב הוא פשוט מנסה לשבור את הקרח מלמעלה (מה שברור שלא יעבוד), במקום, נגיד, לחפור תעלה בצד כדי לרדד את המים או משהו כזה..

נטוש ככל הנראה.

כ' באדר א תשפ"ב 22:14

הרבה יותר פשוט מאבדה קדברה, ועושה את אותה פעולה בלי צורך בקסם אפל. (אבל התוצאה יותר מלוכלכת) 

ואם קוסמים היו משתמשים בזה במקום באבדה קדברה בכל פעם שהם הרגו מוגל, המוגלגים לא היו שואלים שאלות מיותרות.

הדיקטטור של פורום שרה״ט

״אני מעדיף להיות פרנואיד לחשוב שכולם נגדי, מאשר להיות מציאותי ולהבין שלאף אחד לא אכפת ממני״ 

״האנושות מתחלקת לשני סוגים של אנשים, אלה שקראו את שר הטבעות ואידיוטים״

ז' באדר ב תשפ"ב 15:12

לא מעניין אוכלי מוות מה יותר פשוט או את מה שלמוגלגים יהיה יותר קל להסביר. מה שיותר קצר, קל, שקט, ונקי מראיות הם עושים...

ז' באדר ב תשפ"ב 19:39

א. אם הם ישתמשו ברובה, זה יפחית את הסיכון שהמוגלגים יעלו על עולם הקוסמים.

ב. זה יותר קל, כי אבדה קדברה דורשת כוח קסם גדול ומיומנות שלוקח זמן לפתח.

הדיקטטור של פורום שרה״ט

״אני מעדיף להיות פרנואיד לחשוב שכולם נגדי, מאשר להיות מציאותי ולהבין שלאף אחד לא אכפת ממני״ 

ח' באדר ב תשפ"ב 13:00
כ' באדר א תשפ"ב 22:15

שיטה נוחה לקבץ מידע, שאין לה מקבילה בקסם.

הדיקטטור של פורום שרה״ט

כ"א באדר א תשפ"ב 14:32

צוחק אין לי כסף להסתובב בכול העולם אבל יש לי כסף לכמה כוסות וודקה והעולם כבר יסתובב לבדצוחק 

כ"ב באדר א תשפ"ב 21:19

זה לא מעשי כי הם צריכים ללמוד את זה (בשונה ממנו שגדלנו לתוך זה), וברור שהמוגלגים לכשיבינו את הסיטואציה ידרשו דברים משלהם מהקוסמים. ובכולופן לא דיברתי על זה, אלא על זה שקוסמים כמעט תמיד יכולים להשתמש בהרבה קסמים כדי לפתור בעיה, אבל בד"כ אם אין קסם ישיר שעובד הם לא יחשבו מחוץ לקופסה..

נטוש ככל הנראה.

כ"ז באדר א תשפ"ב 22:30

אם הם לא היו כל כך מתנשאים כלפי המוגלגים.

ברור שלקבל את כל הטכנולוגיה בבת אחת זה קשה, אבל למה כשהמציאו את הטלפון לראשונה הם סירבו להשתמש בו? למה הם מתייחסים לטכנולוגיה המוגלגית כאל "תחליפי קסם"? זה כל כך טיפשי! טלפון ואינטנט הם אמצעי תקשורת הרבה הרבה יותר טובים מינשופים, מכל היבט אפשרי. וזו רק דוגמה אחת (אם כי בולטת במיוחד).

יצאתי ללקט את חבצלות-המים,
פרחי לבן לכבוד גברתי יפת-העין,
לנצור אותן מקור החורף, כפור הפלג,
כי יפרחו מול קרסוליה עד יפשיר השלג.
מדי שנה אלקוט אותן בבוא הסתיו,
מתוך הויתיוינדל, מאגם רחב.
שם ינצו ראשונות לעת-אביב במים,
ושם ראו עיני מכבר את בת-הנהרים,
גולדברי הנאה בין אגמונים היתה יושבה
בקול מתוק זמרה, ובלבה - אהבה. 

כ"ח באדר א תשפ"ב 08:24

התרגלו יפה לעולם של הקוסמים, ויש המון אנשים בעולם שיודעים לפחות 50 לחשים, 10 שמות של שקויים ואיך ניראית סימטת דיאגון.

הדיקטטור של פורום שרה״ט

אולי יעניין אותך