התייעצות צבעים בחדר ילדים

ג' אדר ב 13:34
יש ארון קיר לבן
ומיטות בצבע אפור בהיר והמגירות והמעקה בצבע לבן.
מתוך ה3 קירות הנותרים, קיר שלם הוא חלון, הקיר שמול הארון קיר.
כל שנותרו 2 קירות אחד מול השני.
באיזה צבע לצבוע אותם? או רק קיר אחד?
חדר ילדים בנים-בנות..

חשבתי על ירוק פיסטוק
צהוב בננה
כתמתם (כתום בהיר כזה, משמש אולי)
מה אתם אומרים? יש לכם רעיונות לצבעים אחרים?
ולצבוע את שני הקירות?
ג' אדר ב 13:52
כי אני לא מבינה גדולה.. וגם אולי יש רעיונות נוספים...
ג' אדר ב 13:59
איזה צבע/מרקם/דוגמא של וילון לקנות לחדר? מדובר בחלון *על כל הקיר*
ה' אדר ב 08:37
קיר אפור עושה דיכאון, זה לא יוצא יפה, וצבעים אחרים הייתי מעדיפה להכניס בקישוטים שקל להחליף.
וילון על כל הקיר, עדיף לעשות וילון רומאי או גלילה.
כי וילון מלא בד זה מראה כבד וסלוני קצת.
מצד שני וילון רומאי הוא יקר יחסית וקשה לניקוי.
יש כל מיני "פתרונות הצללה" מודרניים, תסתכלי באתר של איקאה ושל אורגון וילונות.

אפשר לעשות מדבקות או טפט על קיר אחד או על רצועה לאורך, אפילו בשני הקירות במיקום מקביל.
נגיד קיר לבן, המיטה צמודה לקיר, ויש פס ברוחב מטר עם עיטור גאומטרי שהולך מהרצפה עד התקרה באזור אמצע המיטה.
ה' אדר ב 08:49
לא חשבתי לצבוע באפור, תודה על המחשבה!
תודה ממש לגבי הוילונות, נכון זה באמת עלול להיות כבד. אסתכל בגוגל על מה שהצעת.

ולגבי הקירות, בצד אחד יהיה מיטת גלריה, בצד של החלון (מתחת לגלריה בצורת רייש) תהייה מיטת רגילה
ומול המיטת גלריה תהייה מיטת מעבר.

חשבתי לצבוע את הקיר בפיסטוק, נראה לי מספיק יוניסקס... אולי רק קיר אחד? הקיר של המיטת מעבר (שעליה יהיה הבן אם זה משנה?)

ב' ניסן 17:48
דעתי... PTSD אחרונה
חדר ילדים בגוון לבן שולט הוא לא מקום נעים. יחד עם זאת צריך להיזהר שלא ללכת לכיוון השני, שעלול ליצור תחושת עומס וחוסר מנוחה.
הייתי צובעת רק קיר אחד (זה גם מה שאופנתי כרגע) בצבע שמח בגוון בהיר, ומדביקה עליו מדבקות קיר - יש מבחר עצום בעלי אקספרס במחירים מצחיקים. אפילו אם הילדים יחסית קטנים (החל מגיל 4-5) הייתי שואלת אותם באיזה צבע הם רוצים את הקיר. גם הייתי מתייעצת איתם לגבי אילו מדבקות לקנות.
לא לוותר על וילון לחלון. לוילון דווקא לא הייתי בוחרת גוון בהיר, כי זה חדר ילדים. מעבר ליופי, בהירות נותנת תחושת מרחב, אבל ילדים צריכים להרגיש מוגנים. טעם אישי

זה לא בטוח