המלצות למקומות לקניית מיטת קומותיים

כ"ה אדר ב 13:27
לאו דווקא סטנדרטית (מיטה מעל מיטה במקביל)
חשובים לי כמובן איכות ומחיר סביר...

מה הסיכוי שיגיע לפני פסח?

עדיפות לאיזור מודיעין

תומ"ר
כ"ה אדר ב 14:09
רציתי לראות אם יש המלצות לעוד מקומות.. מחפשת עוד רעיונות למיטה לא סטנדרטית.. לא ראיתי שיש להם משהו מעבר למיטות ר'.

תודה!
כ"ה אדר ב 14:12
לפני שרצים לקנות צריך להבין מה צריך.
כ"ה אדר ב 19:17
תמונה זה יותר מידי אווטינג 😅
מקווה שאצליח בקרוב..

בגדול, צריכה "להנדס" 3 מיטות+ מיטת תינוק בחדר. ולא בא לי שימוש קבוע במיטה נפתחת.. אז רוצה קומותיים+ מ. מעבר+ מ. תינוק.
החדר די גדול.. אז נראה לי שיש מקום למשחק, רק רוצה לפתוח את הראש לעוד אופציות אם יש. אני לא רוצה קומותיים סטנדרטית כי לא רוצה מיטה גבוהה מידי..
כ"ה אדר ב 20:21
וגם- רוצה לראות אם יש מיטות ר' אחרות, לא של עצמ'לה..
כ"ה אדר ב 21:02

לקחתי אחת (יש לי המלצה בשומרון) על חדר ילדים קטן קצת ובעייתי שהיה לנו והיא בשעה וקצת  של עבודה (שעלתה כמה מאות שקלים) פתרה לנו כמה בעיות קשות אפילו עם הריהוט הקיים.

אחר כך קנינו חדש, אבל זה לא היה הכרחי.

כ"ה אדר ב 21:49
כ"ו אדר ב 22:05
תודה!

בסוף בחסדי ה' קניתי היום מיטת ר' של משכל ביד2 במצב כמו חדש ב-800₪
כ"ז אדר ב 01:33
כ"ז אדר ב 13:07
כ"ה אדר ב 22:20
כ"ו אדר ב 07:27
ב' ניסן 00:16
המיטה התפרקה לאחר כארבע שנים. יש לנו ילדים די שובבים (אבל לא הרבה מעל הממוצע), אבל בעיקר התרשמנו שהמיטות חזקות פחות כי במקום של המזרנים יש קרשים בודדים לכל האורך ולא חתיכת קרש אחת גדולה וחזקה.
קנינו אחר-כך שתי מיטות קומותיים בחנות קטנה בבר אילן (בירושלים), ובינתיים (חמש שנים) הן שורדות מצוין.
בקיצור, תבדקו לפחות את העניין הזה, של איזה סוג קרש נמצא מתחת למזרנים.
ב' ניסן 17:04
אני לא יודעת אם יש להם ספציפית מיטת קומותיים, אבל שווה לבדוק. חנות אמינה מאוד. הריהוט שלהם עשוי מחומרים איכותיים והמחירים נמוכים משמעותית ביחס לאותם דגמים בחנויות אחרות.
גם "רהיטי דורון" נחשבים לטובים מאוד, אם כי קצת יותר יקרים מהשוק.
בכל מקרה הייתי מסתכלת לפני הכל באתר יד2. יש שם מבחר ענק של ריהוט ואם מחפשים מספיק, אפשר למצוא המון מציאות אמיתיות.

זה לא בטוח