פורום עבודת ה'

איך מאמינים באמונה שלימה

ל' ניסן 23:33
שהכל לטובה, שהכל בהשגחה עליונה, שכל מה שקורה זה הדרך הכי טובה בשבילנו עד הפרטים הכי קטנים?
איך מרגישים את זה באמת?

ואיפה אני בין כל המשפטים ההגיוניים האלה?

א' אייר 00:05

אני יכול להגיד לפי מה שהבנתי, אם מדברים אמונה כל הזמן הדיבורים נכנסים אל הלב.

אבל לא הגעתי לשם.. אפילו לא קרוב

"ביום שיזוהמו כל המים על פני העולם, כל העצים ייחטבו, והשדות כולם יתייבשו,

רק אז אולי יבינו בני האדם, שאי אפשר לאכול כסף" 

(פתגם אינדיאני)

א' אייר 14:01
וזה אוטומטית אמור לחזק אצלך את האמונה.
א' אייר 15:45
מנסים לראות את זה בכל מאורעות החיים

שומעים שיעורים של רבנים שחיים את זה
משתכנעים בשכל משיבים ללב, וכשקורים דברים שברגש אוטומטית זה סותר עובדים על ליישם את מה שאנחנו יודעים, זה בירור עמוק יותר
א' אייר 22:13

צריך תמיד תמיד לחזק את זה

"האחדות הכוללת, המכרת רק את הא-להות, ויודעת גם כן שכל גלוי פרטי איננו ענין הא-להות, כי אם הכל, ומקור הכל, ומה שהוא למעלה למעלה מזה" (אורות הקודש חלק ב' עמ' שצ"ה). "בבטחה יכולים אנו להשקיף על היחס הכללי של הכל, וממילא על הפעולה שהכל מתפעל מן הכל, והכל פועל על הכל. אין לנו אטום גשמי, ולא שרעף רוחני, שאיננו פועל ונפעל על מלא ובמלא כל" (אורות הקודש חלק ב' עמ' שנ"ה).

א' תמוז 16:28

בנוסף לכל העצות שמעליי

היום 19:59
לעתיד לבוא, נראה איך הרע היה ממש טוב. היום אנחנו מרגישים את הרע כרע ורק יודעים שהוא לטובה כי השם אוהב אותנו ורוצה בטובתנו

לסרטונים בנושא חתונה ומופנמים: https://www.youtube.com/channel/UC9R7wmiTmLYz7Lh5JI-nJWg

קבוצת ווטסאפ שקטה שעוזרת לגברים עם נטיה למופנמות להתחתן בקלות:

הדרך השקטה לחתונה שלך

לקבוצת שדכנים נהנים ומחתנים 😊

היום 21:27

הקב"ה ברא את העולם בצורה כזאת שההתגלותו יתברך איננה ישירה תמיד בצורה שנבין אותה וזה חלק מהעניין נראה לי. לאט לאט לעלות בסולם האמונה, יש בו דרגות.

אמונה זה דבר שהוא קיים הפונטציאל ודורש הוצאה לפועל. לכן מצד אחד - זה תמיד קיםי במלוא הדרו בנשמה ולכן יש תקווה, מצד שני - זה עבודה לגלות את האמונה החוצה