י' באייר תשפ"ב 21:15
אני רוצה להפיק משחק קופסה לכבוד בר המצווה של הבן שלי - שבעוד חודש וחצי... משהו שיהיה אפשר להדפיס בכמות כדי לחלק לאורחים.
מכיוון שנזכרתי מאוחר מדי, אני צריכה לעשות משהו פשוט ומהיר. נניח בסגנון משחק לוח, שמקסימום מוסיפים לזה חיילים וקובייה.
נער הבר מצווה מאוד אוהב תנ"ך, לכן חשבתי לעשות משהו שקשור לזה. נגיד עם חידות תנ"כיות או משחק מסלול אל נקודה כלשהי בתנ"ך. וכאמור, זה צריך להיות משהו קל ומהיר להכנה.
איך אני מתקדמת מפה?
יש לכן קצה רעיון איך לנהל את המשחק הזה?

(או שבצוק העיתים איאלץ לוותר... פשוט חשבתי שאם לבת המצווה של הבת שלי הפקתי ספר - אז עכשיו גם כדאי שאעשה משהו. וספר, כמובן, זה יותר מדי...)

תודה לכן!
י' באייר תשפ"ב 21:19

אני אוהבת דברים כאלה

י' באייר תשפ"ב 22:24
את יכולה לעשות משהו בסגנון של מונופול. עם מקומות/ ערים בתנך, קניית הר המוריה/ מערת המכפלה/ קבר יוסף. ועם משימות קשורות לאירועים בתוך.. לדוג' "רד עם יעקב ובניו מצרימה וקבל/ החזר לקופה x שקל כסף" "ניצחת עם דוד את גוליית קבל מהקופה × שקל כסף" "התגלתה צרעת בביתך, הרוס בית אחד שבנית" וכן על זו הדרך...
י' באייר תשפ"ב 22:26

אהבתי במיוחד את הבית עם הצרעת...

י' באייר תשפ"ב 23:03
אני מחפשת משהו שיהיה קצת ערך מוסף, שיביא נגיד לחינוך למצוות או לעבודה על המידות...
י' באייר תשפ"ב 22:33
בהצלחה!
י' באייר תשפ"ב 23:04
י' באייר תשפ"ב 22:35
ואולי הייתי מנסה למצוא תמונות שלו במקומות או דברים שקשורים לשאלות
נגיד מקומות שמוזכרים התנ״ך
או תמונה עפ מישהו שקוראים לי דויד או אברהם וכאלו
ושאלות מענינות סטייל חידון התנ״ך
י' באייר תשפ"ב 23:07
את השאלות? מעדיפה לא משהו עם קלפים, כי זה הופך את ההדפסה ליקרה...
(ותמונות שלו - אין מצב שהוא יסכים... ואני באמת מעדיפה שזה יהיה יחסית משהו נייטרלי. אולי רק משהו שמתקשר לשם שלו, שם תנ"כי . אבל בשביל ייעוץ בעניין הזה אצטרך לחשוף רק באישי את השם מחמת האאוטינג )
י' באייר תשפ"ב 22:58
או משחק בסגנון של חדר בריחה ולחלק לכולם את הקישור בבר מצווה?
י' באייר תשפ"ב 23:02
אז את יכולה לעשות קאוט ולצרף לשאלות תמונות שלו במקומות קשורים.
קאוט פשוט ממש להכנה ואצלינו כל הגילאים מאוד אוהבים לשחק בזה!
י' באייר תשפ"ב 23:04
ולהכין חידון מסביב לזה?
י' באייר תשפ"ב 23:10
ולצערנו אין לנו טיפת זמן לזה... (גם להכנת המשחק עצמו אני מקווה שאמצא זמן וריכוז )
הוא גם לא יהיה מוכן שנצלם אותו...
י' באייר תשפ"ב 23:09
כי בת"ת שלו הכלל הוא שכשהחברים נמצאים לא מקרינים שום דבר...
וגם הרעיון יותר הוא שזה יהיה משחק שמחלקים לכל האורחים (ככה עשינו עם הספר שכתבתי לבת המצווה של הבת שלי )
י' באייר תשפ"ב 23:08
עם כל מיני תמונות שקשורות לנער בר המצווה
או טאבו

בכל אופן היום מצאתי חידות שכתבתי פעם על האבות, כחלק ממשחק מסלול, אם זה עוזר לך
י' באייר תשפ"ב 23:12
פעם כתבתי חידות על כל שמות הילדים שלנו (שמות תנ"כיים), אז זה גם יכול להיות בסיס טוב.
אשמח שתשתפי אותי בחידות שחיברת, אם מתאים לך!
י' באייר תשפ"ב 23:22
י"א באייר תשפ"ב 16:13
י' באייר תשפ"ב 23:35
קודם כל - איזה אמא משקיענית את! איזה כיף לך ולילדים שלך שהם יכולים ליהנות מהיצירתיות שלך!

האמת שאני אהבתי את הרעיון של משחק בסגנון שם קוד או טאבו על מושגים מהתנ"ך, כמו שכתבה @אביול.

אבל אם את מחפשת דווקא משהו שכולל רק לוח, אז יש לי רעיון בכיוון אחר.
מה שאני חשבתי, זה לעשות סוג של משחק מסלול, רק שבמקום מספרים שעליהם מתקדמים, יהיה עליו את סדר הדורות מאדם הראשון ועד דוד המלך, ואחריו כל מלכי יהודה, ובסוף מגיעים למשיח.
או אפשר לעשות עם התפצלות של המסלול אחרי שלמה למסלול של מלכי ישראל (ואולי בסוף הם מתאחדים עם הפסוק "הנה אני לוקח את עץ יוסף אשר ביד אפרים ושבטי ישראל חבריו ונתתי אותם עליו את עץ יהודה ועשיתם לעץ אחד והיו אחד בידי"?).
מכאן עוד צריך לפתח את המשחק. אין לי רעיונות מסודרים כרגע, יש לי כמה כיווני חשיבה אבל אין לי זמן כרגע לסדר אותם בראש ולכתוב. אם נשמע לך מתאים - אפשר להמשיך לחשוב ביחד מה עוד להוסיף כדי שהמשחק יהיה מעניין.
י' באייר תשפ"ב 23:58
אולי אפשר לשלב בו גם חידות כאלה?
אולי, נגיד, התשובה לחידות תהיה האנשים שבסדר הדורות?
אם יש לך רעיונות איך עוד לפתח את זה - אשמח!
י"א באייר תשפ"ב 00:30
כתבת קודם שאת מעדיפה בלי קלפים שצריך להדפיס, כי זה מייקר את ההדפסה.
אז בעצם גם במשחק מסלול, המטרה היא לנסות שהוא לא יהיה עם קלפים נוספים, נכון?
(בלי המגבלה הזו - אפשר לפתח להרבה כיוונים שכוללים קלפי חידות או משימות מסוגים שונים. אבל אם עדיף בלי קלפים - זה קצת מגביל את האפשרויות).

דווקא התחלתי לחשוב על כיוונים שאפשר לעשות בלי קלפים נוספים. אבל בגלל שאת הצעת לשלב חידות, רציתי לשאול על זה. כי נשמע לי קצת מסובך לשלב חידות בתוך לוח המשחק עצמו…
י"א באייר תשפ"ב 07:46
אולי באמת אני מבקשת קונספט בלתי אפשרי למשחק
י"א באייר תשפ"ב 09:56
עבר עריכה על ידי בארץ אהבתי בתאריך י"א באייר תשפ"ב 10:08
זה רק דורש יותר יצירתיות, כדי שהמשחק בסופו של דבר יצא מספיק מעניין.
אני אשתף ברעיונות שהיו לי, ואת יכולה להחליט אם את רוצה לקחת (הכל או חלק, או בכלל לא, מה שנראה לך מתאים…).

בדרך כלל במשחק מסלול יש משבצות מיוחדות שאם נוחתים עליהם צריך לעשות משהו (לבצע משימה וכו').
אם המשבצות במסלול הן דמויות מהתנ"ך, אז הכי הגיוני אם המשימות יהיו קשורות לדמות עליה נחתנו. אבל אז זה חבל אם רק חלק מהדמויות מסומנות ויש עליהן משימה, וחלק לא.
אז לדעתי כדאי שעל כל משבצת תהיה אפשרות למשימה, אבל אפשר לקבוע שרק אם יצא בקוביה מספר זוגי צריך לבצע את המשימה, ואם יצא מספר אי זוגי אז ממשיכים לתור הבא (או להיפך. או אם זה עדיין יותר מידי אז אפשר לזרוק שתי קוביות ורק אם יצא מספר שמתחלק בשלוש צריך לבצע משימה).
אפשרות נוספת (אולי בעצם יותר טובה) היא שיהיו גם משבצות ריקות בין הדמויות, ורק אם נוחתים על דמות צריך לבצע משימה. רק צריך לראות אם זה לא הופך את המסלול לארוך מידי.

ולגבי המשימות - אני חושבת שלדמויות שונות מתאים לעשות משימות שונות (כי כמות המידע וסוג המידע שיש לנו על כל דמות שונים).
מה שאני חשבתי שאפשר לעשות, זה ליצור סוגים שונים של משימות (כשכל משימה יכולה להתאים לכמה דמויות - כבר אפרט את הרעיונות שלי על זה), המשימות יהיו כתובות על לוח המשחק עצמו, ולכל משימה תהיה צורה משלה או צבע משלה. ועל כל משבצת תהיה הצורה או הצבע שמפנה למשימה שמתאימה לה.

למשל, בצד הלוח יהיו כתובות המשימות/שאלות הבאות:
🟥 - הזכר מאורע מעניין שקשור לדמות שבמשבצת.
🟧 - מי היתה אימו של הדמות שבמשבצת?
🟨 - מצא על הלוח ציור שקשור לדמות שבמשבצת (ועל הלוח יהיו ציורים מתאימים לדמויות שהמשבצת שלהם מפנה לשאלה הזאת. לדוגמא: סולם ליעקב אבינו, כינור דוד לדוד המלך, ואפשר לחפש רעיונות מקוריים יותר על עוד דמויות)
🟩 - מצא על הלוח פסוק המתייחס לדמות שבמשבצת (ועל הלוח יהיו מפוזרים גם פסוקים על חלק מהדמויות. או אפשר לשים חידות על הדמויות וצריך למצוא את החידה שמתאימה לדמות שבמשבצת. או אפשר לעשות גם וגם, כשתי משימות נפרדות או המשימה אחת - למצוא פסוק או חידה).
🟦 - מה אתה לומד מהדמות שבמשבצת.
וכו'.

על כל משבצת יהיה אחד מהצבעים של המשימות, ולפי הצבע עושים את המשימה המתאימה.
אפשר גם לשים על חלק מהמשבצות הפנייה לכמה משימות, ושתהיה אפשרות לבחור איזה משימה רוצים לעשות.
אפשר לקבוע שמי שמצליח במשימה יכול להתקדם צעד קדימה, ואם לא מצליחים - נשארים במקום (או חוזרים צעד אחורה..).
או אפשר לתת לכל משימה 'פרס' שונה (שחלק מהמשימות יאפשרו להתקדם שני צעדים קדימה).

יצא הסבר קצת מסובך, מקווה שאת מצליחה להבין את הרעיון. את יכולה לשאול עוד אם משהו לא מובן...
י"א באייר תשפ"ב 10:17
י"א באייר תשפ"ב 11:27
ממש נתת לי כאן משחק מפורט ושלם! נותר "רק" להעביר את זה לביצוע
מדהימה!
חשבתי שאולי יהיה יפה אם המטרה תהיה להגיע אל המשבצת של דמות המשיח (אף שבעצם בתנ"ך היא דמות אמורפית שעוד לא קיימת...) - יש לך רעיון איך לעשות את זה?
י"א באייר תשפ"ב 11:56
האמת שהיה כיף לחשוב על זה.
אני חושבת שהמסלול של מלכי יהודה אמור להוביל למשיח, כי הוא בעצם הצאצא הבא שלהם, וזה גם מה שאני חשבתי - שהמטרה תהיה להגיע אליו.

צריך לחשוב אם את רוצה להכניס גם את מלכי ישראל כמסלול מתפצל (מבחינת הכמות זה יוצא כמעט זהה - מאז הפיצול היו 20 מלכי יהודה, ו-19 מלכי ישראל). אם את כן מכניסה אותם, אז הייתי עושה שהמסלול שלהם מוביל לכיוון אחר (אולי לאשור?), אבל בסוף יש להם קפיצת דרך עד למשיח (אולי עם מטוסים? אולי על הדרך שלהם אל המשיח לכתוב את הפסוק מהנבואה על החיבור בין עץ אפריים לעץ יהודה?).
אולי אפשר בכלל שגם המסלול של מלכי יהודה יוביל לגלות, ואז משם תהיה דרך להגיע אל המשיח. ואולי אפשר להוסיף משימה מיוחדת כדי להגיע למשיח (זורקת כמה רעיונות - לתת רעיונות למעשים טובים שאפשר לעשות כדי להגיע למשיח, לספר על סיפור עלייה שמכירים, לבחור פסוק של נבואת נחמה שאנחנו רואים שכבר מתגשם בימינו וכו'. אבל לא יודעת כמה זה זורם בתוך המשחק, אולי זה חופר מידי...)

והאמת שאם הבן שלך אוהב תנ"ך, הייתי בודקת אם הוא רוצה להיות שותף בהכנה של המשחק (לחשוב על חידות/פסוקים/תמונות שמתאימים לדמויות, או על עוד משימות אפשריות, לקבוע ולכתוב ביחד איתך את הכללים של המשחק - יש הרבה מקום לגמישות עם הרעיונות שהבאתי, אז הוא יכול להחליט מה מהאפשרויות נראה לו מתאים, או להוסיף רעיונות משלו. לתכנן את העיצוב של הלוח, וכו').
יכול להיות שככה זה גם יהיה לו יותר משמעותי - לא רק משחק שאמא מכינה לכבודו, אלא עשייה משותפת, חשיבה יצירתית סביב עולם תוכן שהוא אוהב, זמן איכות עם אמא...🙂

(ועשית לי ממש חשק להכין משחק כזה לילדים שלי. בדיוק אנחנו מסיימים ללמוד ביחד את ספר מלכים, משם ההשראה לרעיון... אבל לא יודעת אם אני אצליח באמת להספיק לעבוד על זה. אם באמת את יוצרת כזה משחק - אשמח שתשתפי אותי במה שיצא🙂)
י"א באייר תשפ"ב 12:07
ובעיקרון הרעיון המקורי היה שזו תהיה מעין הפתעה בשבילו (שהוא ידע שאני מכינה אבל לא יראה את המשחק עד שיהיה מוכן), אבל כיוון שמן הסתם לא אספיק לעשות איתו פרויקט נוסף בנפרד, אז זה דווקא רעיון לשתף אותו

ואם אכן יצא לי משהו - ודאי שאשלח לך! את הרי אחת מה"אימהות" של המשחק הזה (את וגם @בת 30, שעזרה לי גם ברעיונות באישי)
י"א באייר תשפ"ב 12:15
לדעתי יכול להיות שהוא דווקא יותר יהנה להיות שותף בהכנה מאשר לקבל את המשחק כהפתעה. זה שונה מאשר ספר שאת יוצרת בשבילו, שאז באמת לא שייך לשתף בהכנה.

למרות שלמי שמכין אחר כך יכול להיות יותר משעמם לשחק, כי הוא כבר מכיר הכל. אז אולי אפשר לבדוק איתו מה הוא מעדיף (או שהוא יהיה שותף בקביעת הכללים ובעיצוב, אבל את התכנים - חידות/ציורים וכו' את תמציאי כדי שיהיה לו יותר מעניין לשחק).

בהצלחה רבה!
י"א באייר תשפ"ב 12:21
קודם כל - לגבי הניסוחים של המשימות - אולי במקום לכתוב כל פעם 'הדמות שבמשבצת', אפשר לכתוב את הניסוח כאילו הדמות עצמה נותנת את המשימה או שואלת את השאלה (לדוג': הזכר מאורע שקרה בתקופתי, איך קראו לאמא שלי? וכו')

אפשר בכל משבצת לעשות כמה אפשרויות של משימות, כשלכל אחת יש 'ניקוד' אחר (לפי הניקוד שמקבלים - אפשר להתקדם אחרי שהצלחנו), לפי רמה הקושי, וכל משתתף יכול לבחור אם הוא רוצה משימה פשוטה או קשה יותר.
י"א באייר תשפ"ב 12:53
ואנסה באמת לשאול אותו אם הוא רוצה להיות שותף או לא. תכל'ס הוא אוהב להמציא דברים כאלה...
י"א באייר תשפ"ב 20:58

י"ב באייר תשפ"ב 11:35

נניח 1-צהוב

2-כתום וכו כי נראה שלרוב הדמויות יהיה אפשר לעשות את כל המשימות ואז זה יהיה יותר נחמד ומפתיע כי ככה יכול להיות ש2 ידרכו על אותה דמות אבל תהיה להם משימה שונה

י"א באייר תשפ"ב 10:22
וסליחה מראש אם אני מבאסת
בשביל מי זה? בשבילך או בשבילו?
חשוב להבין שרב האורחים ישחקו כנראה פעם אחת, אם בכלל. אין הכוונה להעליב חס ושלום אבל אני מכירה את הקונספטים האלו ותכלס זה יושב בבית ולא עושים עם זה הרבה בדכ (מן הסתם יש יחידי סגולה שכן, ואולי במשפחה שלכם כולם מתים על זה. אבל בכלליות… ככה זה)
אז להשקיע בטירוף כשאת גם ככה בקושי, בשביל משהו שישב בארון של מישהו אחר, קצת חבל.
אם זה בשבילו, בשביל הצומי, אז כל משחק נחמד שקשור אליו באופן אישי יעשה את העבודה
דיברת איתו על זה? הוא התלהב מזה שאת עושה משחק בשבילו? לפעמים אנחנו חושבים שמשהו אחד ישמח אותם ואז מסתבר שמשהו אחר (אנא אערף, עוגה מיוחדת נגיד) הרבה יותר משמח אותם.
ואם זה לא בשבילו אלא בשבילך אז בכלל אל תעשי

בקיצור, ממש סליחה אם ביאסתי אבל תבדקי טוב למי זה מיועד, האם זה משמח את המיועד, ימה רמת ההשקעה שבאמת נדרשת כדי לשמח אותו (כנראה הרבה פחות ממה שאת חושבת )

❣️❣️❣️
י"א באייר תשפ"ב 11:32
כי את הספר שכתבתי לבת המצווה של הבת שלי - ערכתי אחר כך מחדש, וכרגע אני ממש מוכרת אותו, כספר מספריי.
אני לא יודעת אם אותו דבר אוכל לעשות במשחק...
זה פשוט מעין רעיון כזה, של לא לרדת מה"רף" שקבעתי בבת המצווה הראשונה - גם כדי להראות לו שאני משקיעה בו בצורה מיוחדת, וגם כדי להוכיח לעצמי שהילדים הבאים לא נופלים ברמתם מהבכורה...
זה גם בשביל הכיף שלי כי את שאר תכנוני הבר מצווה אני לא סובלת... אני אוהבת רק את החלק היצירתי שבאירועים כאלה (ואצל אחיי - תמיד הייתי אחראית על הצד הזה). אז אמנם כנראה יהיה שיר שאחבר והאחים ישירו, אבל בא לי להשקיע במשהו רציני, שישמח אותי לקראת בר המצווה שלו...
מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי
י"א באייר תשפ"ב 11:42
תבדקי מה ישמח אותו!!!
מה הוא אוהב, איפה הוא שותף במשחק,
מה ייתן לו הרגשה שהשקעת בו...

י"א באייר תשפ"ב 11:48
(קשה לדבר איתו, כי לא אחד שאוהב לשתף ולתאר מה הוא מרגיש. בדרך כלל שיחות איתו נגמרות בבדיחות שהוא שולף... אבל אני צריכה לנסות במקום לנחש. בעיקרון אני יודעת שהוא אוהב תנ"ך ואוהב משחקים בסגנון - אבל אולי לא...)
י"א באייר תשפ"ב 11:44
רק הייתי בודקת איתו אם הוא מרגיש שזה בשבילו וחשוב לו ומשמח אותו
י"א באייר תשפ"ב 11:48
י"ב באייר תשפ"ב 00:58
שבסוף די תרד לטמיון,
מה דעתך על משחק עם לוח רצפה ענק שמשחקים בארוע בר המצוה? החתן ינחה אם זה מתאים לו, וחיילים יכולים להיות אנשים/ ילדים אמיתיים. נשמע לי יכול לצאת מגניב אם האורחים הם מסוג משתפי הפעולה ולא היבשנים
י"ב באייר תשפ"ב 08:37
לא בטוחה שהוא יזרום איתו...
אבל אני שומרת אותו בירכתי המוח - בעוד שלוש שנים התאומים חוגגים בר מצווה, והם הרבה יותר אוהבים דברים של "שואו"
י"א באייר תשפ"ב 23:55
י"א באייר תשפ"ב 14:44
אולי במקום משחק לעשות עיתון?
שזה כיף לחלק בשבת. ראיתי פעם שעשו "עולם קטן" ואז בפנים כל מיני דברים שקשורים לנער בר מצווה / למשפחה
למשל הכיפה זאת הכיפה של הנער בר מצווה
השו"ת עם דברים משעשעים שקשורים איכשהו
דבר תורה של סבא או מישהו אחר
חידות
כתבה על משהו
אולי משהו שקשור לשם שלו

וכדומה. אני נהנתי לקרוא את מה שהם הכינו
י"א באייר תשפ"ב 15:17
דורש יותר עבודה של הדפסה, אלא אם כן עושים על דף דו צדדי אחד. אבל זה באמת רעיון יפה בשביל לחלק בשבת בר מצווה!
אולי אפילו זה יהיה הפרויקט של הילד עצמו - הוא חכם ומוכשר, ויוכל לכתוב גם דבר תורה, גם סיפור וגם חידות, וגם להוסיף איורים. אשאל אותו אם הוא רוצה. ואפשר גם שכל המשפחה תיתן את תרומתה לעיתון הזה
תודה על הרעיון!
י"א באייר תשפ"ב 15:37
י"א באייר תשפ"ב 15:39
ואני יכולה לעצב בעצמי את העיתון, כי יש לי ידע בעיצוב גרפי
י"א באייר תשפ"ב 20:11

שמחה שאהבת

י"א באייר תשפ"ב 21:37
י"א באייר תשפ"ב 14:59
את יכולה להדפיס אותם על דף גדול
וכל אחד יצטרך לגזור לפני שמתחיל לשחק

או שאתם תגזרו ותארזו...
י"א באייר תשפ"ב 15:19
אבל לתת למקבלי המשחק לגזור זה יכביד עליהם, וככה רוב הסיכויים שהם לא ייגעו בזה,
ולגזור בעצמנו - פעם עשיתי את זה למשחק שהכנתי למשלוחי המנות בפורים, וזה היה סיוט... במשך כמה לילות (כי זה הזמן שהיה לי) ישבתי וגזרתי במספריים וכאבו לי הידיים מזה...
תודה!
י"ב באייר תשפ"ב 08:36
שאלתי את פי הנער עצמו, והוא טען שאין קשר בין משחק לבר מצווה (ניסיתי קצת לשכנע אותו, אבל לא דחקתי יותר מדי).
אז כנראה שנלך על רעיון העיתון שהציעה @מנגואית.
אבל חשבתי שאולי אפשר לשלב את רעיון המשחק בתוך העיתון: שיהיו משולבות בו חידות שיובילו לאיזה פתרון כולל, אולי אפילו השם שלו. אז מי שמוכנה לעזור לי בזה עכשיו - אשמח

אז תודה ל@מיואשת****** ול@יעל..., שדייקו לי את הצורך לשים לב בשביל מי נועד הרעיון שלי,
ותודה גם ל@בת 30 ול@בארץ אהבתי על פיתוח המשחק! לא זנחתי את הרעיון הזה לגמרי - אולי אעשה אותו בכל זאת, בקצב איטי יותר, והוא יהיה יותר כמשחק משפחתי... (או שאולי לבר המצווה של התאומים )
י"ב באייר תשפ"ב 08:47
מזל ששאלת אותו,, אחרת הוא סתם היה מתבאס...
אממ באיזה פרשה הבר מצווה? קצת קשה לעזור בחידות כשלא יודעים את השם שלו ואת הפרטים...
י"ב באייר תשפ"ב 10:58
את השם שלו אני מתלבטת אם לכתוב...
אולי אסתפק בלומר שהשם שלו מופיע בחומש בראשית אם למישהי יש כיוון לרעיון, אז אולי אכתוב לה את השם עצמו באישי...
י"ב באייר תשפ"ב 10:00
נראה אם אני אצליח להוציא משהו מהרעיון הזה.
יש לי ממש חשק לעשות משחק כזה לילדים, כסיכום ללימוד שלנו. אבל זה דורש באמת הרבה השקעה ואין לי זמן בשביל זה..
אולי נעשה את זה ביחד בחופש...
י"ב באייר תשפ"ב 11:00
את על הרעיונות והכתיבה, ואני על העיצוב... (אלא אם כן גם את יודעת לעצב? )
או שבאמת תשאירי את זה כפרויקט משפחתי שלכם לחופש - זה יכול להיות מאוד מגבש וגם חינוכי!
י"ב באייר תשפ"ב 11:31
האמת שאני חשבתי לקנות קרטון ביצוע ולצייר עליו. אין לי את הידע והאפשרות להתעסק עם זה במחשב ואחר כך להדפיס בצורה מקצועית.
אבל אולי אם את תעזרי לי בחלק הזה אפשר באמת לעשות משהו רציני יותר.
נראה לי שנמשיך מכאן בפרטי ונראה כבר מה יצא מזה..🙂
י"ב באייר תשפ"ב 12:02
י"ב באייר תשפ"ב 16:31

י"ב באייר תשפ"ב 18:18
י"ב באייר תשפ"ב 11:23
ממש קשה לזנוח רעיון כיפי וטוב , איזה אלופה שהתחלת לא לשכנע אותו זה בטח מה שאני הייתי עושה 🙈🙈
לגבי לשלב בעיתון יש אתרים כאלו שיוצרים תשבצים וכל מיני עם המילים שאת נותנת להם הפיתרון. נגיד את יכולה לכתב חידות שכל התשובות קשורות בי איכשהו ואז את מכניסה את התשובות לאתר והוא יוצר תשבץ כזה. תחפשי מחולל תשבצים בגוגל
י"ב באייר תשפ"ב 12:01
אפשר לומר שגם הייתה לי הקלה, כי באמת אין לי יותר מדי זמן עכשיו להשקיע בזה...
(רק מה יהיה עם הג'וק שנכנס לי בראש - שאמרתי לעצמי שאעשה לכל הבת מצוות ספר ולכל הבר מצוות משחק... 🙈)

אנסה לחפש את מחולל התשבצים שכתבת עליו. אם כי חלק מהכיף זה להמציא לבד

אולי יעניין אותך