י"ב אייר 09:18
התחלנו טיפול במינרין ואני קצת מבולבלת…

הרופא אמר שאסור לשתות הרבה לפני נטילת הכדור ואני מפחדת לתת בלילות שבת (אחרי סעודה עם מיצים ומרק) - גם אצלכם זה ככה?

האם התרופה עוזרת רק בזמן שלוקחים אותה או גם לאחר שמפסיקים?

האם התרופה יעילה רק בשימוש רציף או גם אם לוקחים אותה רק במקרים מיוחדים (טיול שנתי, שינה אצל חבר וכדו׳)?

אשמח לשמוע גם באופן כללי מהנסיון שלכם עם התרופה…
י"ב אייר 14:48
לקח בערך שבוע- שבועיים של לקיחה כל ערב כדי שתתחיל השפעה כלשהי. ויהיו באמת לילות יבשים.
בהתחלה הקפדו על הפסקת שתיה בשעות שלפני השינה, וגם לפי ההוראות הלקיחה היתה לא סמוכה ממש לשינה.

אחרי שראינו שיפור עיקבי, כבר פחות שמנו על הכללים. גם לקיחה ממש לפני השינה וגם שתיה לפני ובכ"ז זה עשה את העבודה.

לילה שלא היה כדור היה רטוב...

לאורך הזמן ראינו שיפור מעבר, שלא היה בכלל לפני הץחלת הכדור (לא יכולה לדעת בוודאות שהגיל לא היה עושה את שלו בלי הכדור, אבל אצלנו המציאות הראתה שרק תקופה אחריו התחיל שינוי אמיתי). השינוי האמיתי היו התעוררויות באמצע הלילה להתפנות (כשלםני זה גם אם היינו מעירים זה לא היה יעיל והילד היה חוזר למיטה כמו מגנט או ממשיך לישון בהליכה...) . זה היה תהליך שראינו עם הזמן שיפור. עד שהרגשנו שאפשר יותר לשחרר. לפעמים בלי הכדור היו גם לילות יבשים ולפעמים לא. מחוץ לבית חייבנו כדור. היום בגיל 9 וחצי כבר מזמן אין כדןר. הלילות הרטובים עוד יכולים לקרות אבל זה ממש נדיר. ובא לציון גואל!!! בלי זה היה מאוד מאוד קשה!!!
י"ב אייר 18:52
באיזה גיל התחלתם?
י"ב אייר 18:57
בערך 5. כמובן בהתחלה גם כמה ימים של התמודדות ללמד לבלוע כדור בגיל כזה... אבל באמת שהיה שווה. כבר היינו מתוסכלים נורא.
י"ד אייר 09:32
זה לא עוזר אם לא לוקחים רצוף
בפעם הראשונה שלקחה, ברגע שהפסיקה לקחת חזרו ההרטבות. (הרופא שטיפל בה עזב את הארץ פתאום ולא ידענו למי ללכת)
אחרי כמה שנים ניסינו שוב בהוראת רופא משפחה, הפעם המליצו על לקיחה יומיומית, אח"כ תקופת גמילה שלוקחים פעם ביומיים ואח"כ מרחיקים יותר את הטווח עד שאפשר להפסיק לגמרי. וזהו זה נגמר. אחרי שנים רבות של חוסר נעימות גדולה. שוקלת להתחיל עם ילד אחר עכשיו תוהה אם הוא לא קטן מידי לזה.
י"ד אייר 11:02
אני עם ילד בן 10 עם אותה בעיה, והנפרולוג אמר לקחת מינרין רק כשמתארחים. שזה עוזר רק לאותו יום. הילד ממש לא רצה ומאז לא ניסיתי שוב.
זה בבליעה? כי הרופא אמר לנו שזה מציעה או לעיסה וזה מאד מר ולכן הילד התנגד בתוקף
ט"ו אייר 10:20
יש גם מינרין בנשיפה כמו משאף
תבדקו..
הציעו לי לאחר פרוצדורה רפואית
ט"ו אייר 18:53
ט"ו אייר 21:45
אולי יש את זה רק בבתי חולים..
ט"ז אייר 16:13
שמים מתחת ללשון וזה מתמוסס. הבת שלי אמרה שהטעם לא היה נורא
ט"ז אייר 21:10
האם כל מי שלקח ניסה גם פעמון פני כן? ואם כן מה היו התוצאות?
האם היו גם פספוסים ביום או שהבעיה היתה רק בלילה
ט"ז אייר 22:13