י"ט באייר תשפ"ב 14:29
אובססיבית בצורה קיצונית. מייפה את המציאות בכדי להתאים אותה לקשר, העיקר להחיות אותו.

כמה שאני רומז זה פשוט לא עובד.. לא בא לי לפגוע בה. מה לעשות?
י"ט באייר תשפ"ב 14:43

וברצינות - מדברים בצורה ברורה ומכבדת. אם לא עוזר - מחליטים אם לסיים (שוב, בצורה ברורה ומכבדת).

י"ט באייר תשפ"ב 14:54
לכאורה אני יכול לסיים את זה בשניה. אבל כל פעם שאני מנסה, היא לוקחת את זה והופכת את הקערה על פיה. משהו ממש אגרסיבי ומוגזם.
י"ט באייר תשפ"ב 15:05

שדכנית? חברה? מישהי שתסביר לה בעדינות?

אם לא - פשוט בצורה ברורה ובכבוד. אם ממשיכה - גוסטינג...

י"ט באייר תשפ"ב 15:46
אבל לדעתי זה לא יעזור, קשה לשנות אופי..
י"ט באייר תשפ"ב 15:36

לך יש אחריות להיות רגיש ומכבד כלפיה, מעבר לכך - זה עניין שלה מול עצמה.

הדאגה שלך היא מקסימה (ברצינות לגמרי!) אבל זה לא עניין שקשור אליך ואם תייחס את האחריות אליך (במקום להשאיר את העניין הזה אצלה) זה עלול לפגוע בה יותר מאשר לעזור לה.

י"ט באייר תשפ"ב 15:47
כ"א באייר תשפ"ב 01:15

דיברו כאן על זה שלכאורה זה כמו רעם ביום בהיר כו' כו' אבל אני מבין שניסית כבר לסיים את זה

אז למען האמת אין צורך להאריך בכמה שזה קשה פיצוצים אבל הדרך לפתור את זה היא רק אחת, זה להרים טלפון לקחת נשימה עמוקה ולומר לעצמך שאתה מסיים את זה ויהי מה

כמובן באופן מכבד אבל לא יוצאים משם עד שזה לא נגמר.

אז כן עצוב ופוגע כו' כו' אין מה לעשות אבל אי־אפשר "לסחוב" את זה

הקטע הכי קשה זה שמרגישים שפוגעים בצד השני למרות שממש לא רוצים, זה באמת קורע את הלב

אבל אין מה לעשות חוץ מלבלוע את זה, אנשים בסוף מתגברים

במקרה שלי היו איומי אובדנות זה היה אחד הדברים המשוגעים שיצא לי לעבור

אבל הנה בסוף כולם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה גם אם לא שנינו יחד תחת מטריה אחת

כ"א באייר תשפ"ב 01:27
הזדעזעתי ממה שכתבת בסוף, הקטע שעברה לי גם מחשבה כזו עליה, איך תגיב וכדומה. בתקווה שהכל יסתיים בשלום..
כ"א באייר תשפ"ב 01:39

אני מדבר על זה בקלילות כאילו זה היה קל אבל hands down זה הניסיון הכי קשה שאי־פעם עברתי בחיים

אני חושב שמה שבעיקר היה חסר לי אז זה אמונה בה', אם הייתי בוטח בה' שהדבר הנכון זה להפריד כוחות ואם יהיה collateral damage ה' הטוב יכפר בעד, היה יותר קל מאשר לשאת באשמה לבד

בסוף גם מבחינה הלכתית אני חושב שאם יודעים שלא מתכוונים לקדם את הקשר מצווה לסיימו אז בע"ה שה' ידריך אותנו בדרך ישרה ונכונה תמיד

י"ט באייר תשפ"ב 15:31

מהצורה בה אתה כותב נשמע שאתה לא מעוניין להמשיך בכלל. נכון?

במקרה כזה תתקשר ותסיים את הקשר בצורה מכבדת ועניינית 

י"ט באייר תשפ"ב 15:50
היא שוב תתחיל במסע שיכנועים והיא מומחית בזה. היא תקח את השיחה למקום שהיא חפצה בו, קרה לי איתה מלא פעמים.

הרבה פעמים שכחתי תוך כדי שיחה את הטענות שלי כלפיה.
י"ט באייר תשפ"ב 16:15

זה גם הזוי כי לפי איך שאתה אומר אתה ממש ממש לא רוצה להמשיך את זה, איך היא יכולה לשכנע אותך?

אם תבוא באמת בגישה שאין מצב להמשיך ופשוט חותכים (כמובן במכובדות) אין מה לשכנע,

ובשיחה אל תתן לה לחשוב שיש אופציה אחרת חוץ מלגמור את הקשר, זהו.

כ' באייר תשפ"ב 21:13
הבעיה שיש לי דפק שאני לא מצליח להיות החלטי ולהגיד ׳לא׳
י"ט באייר תשפ"ב 16:29
רק בבקשה ממך, אל תחתוך בהודעה. זה לא מכבד.
כ' באייר תשפ"ב 21:14
כלומר לא הודעה ובום.
כ' באייר תשפ"ב 22:29

כ' באייר תשפ"ב 23:20

בטלפון, חלק מהחוסר כבוד שהודעה משדרת זה שאתה לא מוכן להתמודד מולה. תראה לה שאכפת לך ממנה ומהרגשות שלה ואתה מוכן להקדיש לזה שיחה ולומר לה את זה פייס טו פייס (נו, הכי קרוב לזה)

כ' באייר תשפ"ב 23:41

יעני אתם מתכתבים והכל טוב, צחוקים דיבורים וזה,

ופתאום אתה: "הי תקשיבי יענטע, אני חושב שלא מתאים לי הקשר" או "תקשיבי זה כבר לא עובד ביננו" או "זה לא אני זו את"* או איך שלא גומרים קשר (לא יודעת מה הניסוח המתאים אצל דת"ל)

ואז מה? ברור שהיא תנסה להמשיך את התכתבות ותנסה להבין מאיפה נפלת עליה פתאום, ואז גם תשכנע אותך לרדת מזה ..זה לא משהו שאתה כותב כבדרך אגב.

אתה אמור להקדיש לזה שיחה שמכוונת להיפרד ממנה וזהו. (והודעה בוואצאפ זה לא מכובד)

*הטעות במקור

כ' באייר תשפ"ב 23:59
וברור שהתכוונתי להתכתבות שהיא לכתחילה בנושא של ״יחסינו לאן..״ ולא לשיחה כללית .לא הייתי מפיל עליה את זה כרעם ביום בהיר (:

האמת? לא כל כך אכפת לי כבר.. אני אמנם לא סיימתי את זה רשמית אבל באמת אני כבר בשלב הבא.. אני פשוט צריך להגדיל את ההצעות שאני מקבל באיזשהי דרך.
כ"א באייר תשפ"ב 00:09
עבר עריכה על ידי אלפיניסטית בתאריך כ"א באייר תשפ"ב 00:35

(לקחתי הימור כי נראה לי שרובם פה דת"ל)

אה אוקי. אבל עדיין התכתבות זה פחות מומלץ ומכבד משיחה ברורה וקצרה, לא חושבת שיש הרבה מה להסתבך, אם אתה רואה ששיחה בוגרת בין שניכם על הקשר לא עובדת אז תקבע עובדות בשטח, פשוט תגיד לה, "ברוריה, i think we should see other people" (או איך שלא גומרים קשר אצל חילונים 🙄?)

לגבי הגדלת הצעות אתה יכול לחפש באתרים, או להתחיל להזכיר לאנשים שאתה מחפש את החצי השלך או שדכנים וכד'

כ"א באייר תשפ"ב 00:34
חושב כמוכם ששיחה זה הכי רלוונטי. הבעיה שכבר שבעתי מהשיחות איתה (של שעה ומשהו כל אחת).

לגבי האתרים, הגעתי לא מזמן למסקנה שסוג הבנות שאני מחפש לא נמצאות שם.. אבל לקחתי את שתי ההצעות האחרות.
כ"א באייר תשפ"ב 00:41

כ"א באייר תשפ"ב 00:10

לא יצא לי להכיר שיחת "יחסנו לאן" בוואטסאפ..

גם אז זה נשמע לא רציני.

כאילו אם בנאדם השקיע את הלב שלו בך, לא הגיוני שמגיעה לו שיחת טלפון? 

שיחת טלפון זה כזה דבר קשה?

כ"א באייר תשפ"ב 00:37
למרות שבאופן כללי קשה לי להגדיר את עצמי כמשתייך למגזר מסוים. לדעתי לא כל אחד יכול להיות מוגדר באופן מוחלט.

לא קשה לי לדבר איתה, אבל הבעיה שכמו שכתבתי למעלה, יש לי בעיה לסיים קשרים ולהגיד ׳לא׳ . אבל כנראה שאין ברירה..
כ"א באייר תשפ"ב 00:42

במיוחד אם אתה מתחיל לצאת אם מישהי אחרת

כ"א באייר תשפ"ב 01:07

אבל גוגל לא עזר... מה הטעות?

כ"א באייר תשפ"ב 01:14
מכיר את המקחר על זה שמילים מורכות שלנו אנחנו קוראים בטבעוית בלי לשים לב שזה שהכפו את הסדר של האותיות?
קרא שוב לאט מה שהיא כתבה. ואל תסמוך על ההיכרות הטבעית של המח...
כ"א באייר תשפ"ב 01:18

שכוייח.

וואו, זה באמת לא יאומן. רק בקריאה שניה של התגובה שלך שמתי לב לטעויות.

כ"א באייר תשפ"ב 01:18

זה אמור להיות "זו לא את זה אני" - יעני הבחור מפיל על עצמו את האשמה ומסביר למה היא בסדר והוא הבעייתי, אבל אני הפכתי את זה וזה שעשע אותי.

(וככה רבותיי,  הורסים בדיחה טובה מינוס.)

כ"א באייר תשפ"ב 01:19

הסבירו לי והבנתי.

אני חיפשתי את הטעות בכיוון אחר, לא משנה

כ"א באייר תשפ"ב 01:21

לא שמתי לב להסבר הנהדר של נשמ"כ

כ"א באייר תשפ"ב 01:19
המשפט המקורי הוא: זו לא את זה אני. אבל היא שינתה את זה במכוון. ואז הבהירה שה״טעות״ היא מכוונת על ידיה בכדי שלא נחשוב שהיא התבלבלה.

הבנת?
כ"א באייר תשפ"ב 01:23

כ"א באייר תשפ"ב 01:28

כ"א באייר תשפ"ב 01:29

ויש כזה כמה שניות דומיה מביכות לזכרה של הבדיחה..בעעע..

כ"א באייר תשפ"ב 01:20

כ"א באייר תשפ"ב 01:23
י"ט באייר תשפ"ב 15:42
לא מדובר על גילאי 18-24 .
י"ט באייר תשפ"ב 15:43

יש פה גם מעבר ל24 ;)

י"ט באייר תשפ"ב 15:45
עשיתי מה שביקשנו ממני חחח
י"ט באייר תשפ"ב 15:58

כ' באייר תשפ"ב 21:14

אולי יעניין אותך