ז' אב 20:48
קוראת פה הרבה הרבה הרבה יותר ממה שכתבת.
אז שתדעו שלא באמת צנחתי סתם ככה פתאום משום מקום

ולשאלתי - יש לכן המלצות לסנדלים מנקסט? משהו לא מדי יקר שמחזיק אם אני קונה עכשיו, עד לחורף כשיהיה צריך כבר לקנות לה נעליים...
ילדונת מתוקה בת שלוש. סנדל צר ממש לא יתאים לה. היא צריכה אולי טיפה יותר רחב מהרגיל. או את הרגיל? פשוט לא משהו צר.
מידה? איפשהו בסביבות 21-23..
אשמח ממש ממש לקישורים והמלצות!

(עד עכשיו הסדנלים שלה היו עם כאלה שזה שומר גם על האצבעות מקדימה.. פתוחה להצעות גם בלי זה. ולגבי תמיכה מאחורה לרגל אם יש זה נראה לי יהיה טוב.)

תודה ממש ממש!

בונוס-
מי שיודעת להדריך איך יודעים איזה מידה לקנות מרחוק כשלא רואים לא את הנעל ולא כשהיא על הילדה, יעזור מאוד. (למען האמת כשקניתי לה היא הייתה איתי, אז גם בחנות אני לא ממש יודעת איך עושים את זה כשהיא לא לידי)
וגם אם כשכתוב שם 22 זה מקביל ל22 בארץ או לא וכאלה..

תודה לכן
אשמח לקישורים!❤️
ז' אב 21:40

מתכון לבצק פריך בלי מרגרינה ובלי ביצים:

יש לי 2 מתכונים - בישול ומתכונים

ח' אב 12:04
כדאי לקחת מידה יותר. במיוחד אם הרגל רחבה (גן הבן שלי עם רגל רחבה)
היום 13:36

אבל יש כמה שכן.

אז כדאי לחכות למישהי עם המלצה ספציפית על משהו שהחזיק.

לי היה סנדל לבן שהחזיק ממש יפה. אבל הרב לא. 

היום 22:08
ממליצה ממש על סנדלים של פפאיה. יש עכשיו מבצעים ממש טובים. נעלים איכותיות שמחזיקות אפילו לשני ילדים.
היום 23:01
קישור טל.. אחרונה
https://www.next.co.il/en/style/st922101/M41966#M41966
קניתי לפני פסח, לבת 3, לא הצלחתי למצוא עכשיו את הדגם הספציפי אבל זה דומה למה שקניתי.
יש עכשיו הרבה יותר מבחר ממה שהיה אז... אני חיפשתי סוליה עבה כדי שיהיה לה יציב ולא מרגיש את הרצפה.
מחזיק מעמד ממש טוב. גם נעלי חורף קניתי השנה והייתי מרוצה. אבל שמעתי מאחרות שלפעמים זה הולך ולפעמים לא. אצלנו ב"ה הלך טוב, ובמחיר ששילמתי היה לי שווה לקחת את הסיכון..

מידה- יש להם סרגל מידות (דף שאפשר להדפיס) או פשוט תמדדי בעצמך את אורך כף הרגל (שתעמוד על דף, תסמני עקב ואגודל ואז תמדדי מרחק).

בהצלחה, ותהני! אני ממליצה בחום