חדש באריאל: כך נלחמים במתקפות הסייבר

אוניברסיטת אריאל פותחת תכנית חדשה ומיוחדת בה ילמדו את תחום הסייבר. המסיימים יוכלו לעבוד בגופים הביטחוניים כמו צה"ל והשב"כ.

אבי חיים , י"ב באייר תשע"ד

חדש באריאל: כך נלחמים במתקפות הסייבר-ערוץ 7
לוחמת סייבר. אילוסטרציה
פלאש 90

באוניברסיטת אריאל בשומרון לא נכנעים למתקפות הסייבר החוזרות ונשנות על ישראל מדי מספר חודשים ומחליטים לקחת את המלחמה בידיים.

בשנת הלימודים הבאה תיפתח האוניברסיטה מסלול מיוחד ללימודי הסייבר במסגרת התואר במחשבים. באוניברסיטה מסבירים כי מדובר בתכנית לימודים המותאמת לצרכי מערכת הביטחון ומתואמת עם דרישות צה"ל.

ביום הפתוח שמקיימת האוניברסיטה, יוכלו מועמדים לקבל מידע על כל המחלקות והמסלולים שמציעה האוניברסיטה, להירשם ללימודים לשנת הלימודים הקרובה ולזכות לתשובות וייעוץ לגבי כל השאלות והלבטים.

בין המסלולים של המוסד ניתן למצוא מגוון רחב של תכניות לימודים לתואר ראשון ושני, ממסלולי המרכז ללימודים קדם אקדמיים, מגוון המסלולים הנלמדים במרכז לעיצוב ולטכנולוגיה (לתואר הנדסאי) ולתכניות לימודים מגוונות ביחידה ללימודי חוץ והמשך בתל אביב.

הסטודנטים יוכלו ללמוד לימודי סיעוד, קדם רפואה, תואר שני בניהול מדיניות הבריאות ותואר ראשון בכימיה רפואית.

היום הפתוח יערך ביום שישי הקרוב, 16/5/14, החל מהשעה 9:00 בבוקר, בקמפוס התחתון של האוניברסיטה ובמהלך היום יוכלו המועמדים להשתתף במפגשי מידע עם ראשי המחלקות, ראשי האוניברסיטה וכן דיקני הפקולטות.

כמו כן, יתקיימו הרצאות על תחומי הלימוד השונים כולל מסלולי לימוד למצטיינים ויתאפשר לשמוע על חוויית הלימודים והמגורים ממקור ראשון - מפי סטודנטים ובוגרים. בנוסף, יתקיימו סיורים ברחבי הקמפוס, ובפני המשתתפים יוצגו תערוכות ופרויקטים של המחלקות השונות באוניברסיטה.

לכל המתלבטים תתאפשר הכוונה פסיכולוגית תעסוקתית, במהלכה המועמדים יבצעו מבחן ממוחשב (ללא עלות, אך מותנה ברישום מראש) שיבדוק נטיות אישיות וכישורים וכן יוכלו המועמדים לקבל ייעוץ תעסוקתי אודות תחומי הלימוד המתאימים להם ביותר.

בנוסף, המועמדים שיגיעו ליום הפתוח יוכלו ללמוד על מגוון האפשרויות לקבלת מלגות וסיוע כלכלי, ולקבל מידע רלוונטי אודות מעונות הסטודנטים, דרכי הגעה לאוניברסיטה ועוד.

באוניברסיטה מבטיחים כי מי שיירשם ללימודים במהלך היום הפתוח יזכה למלגה בגובה עד 500 ₪ הנחה והטבה של פריסת תשלומים נוחה עבור תשלומי המקדמה.

הסעות ללא תשלום יועמדו לרשות המשתתפים ממבחר נקודות ברחבי הארץ: נתניה, כפר-סבא, חדרה, ירושלים, פתח תקווה, ראשון לציון ותל אביב.

למידע נוסף על היום הפתוח יש להיכנס לאתר www.ariel.ac.il.

ניתן לפנות גם למרכז המידע של האוניברסיטה 1-800-660-660 בימים א'-ה' בשעות 08:00-21:30 וביום ו' בשעות 08:00-13:00.