דגל פלסטין במהלך משחק נבחרת העתודה

במהלך משחק האימון של נבחרת העתודה בכדורסל מול נבחרת צרפת, פרץ אוהד למגרש עטוף דגל פלסטין. גם מבחוץ חיכו לישראלים מפגינים רבים.

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ד בסיון תשע"ד

הפגנת פרו פלסטינים
הפגנת פרו פלסטינים
צילום: פלאש 90

בזמן שבנינו בשבי. נבחרת העתודה של ישראל בכדורסל קיימה במהלך השבוע האחרון טורניר הכנה בצרפת לקראת אליפות אירופה דרג א׳.

במהלך הטורניר פגשה נבחרת העתודה בראשותו של שרון דרוקר המאמן שחתם לא מזמן בראשון לציון מליגת העל, את נבחרות בריטניה, מונטנגרו צרפת וטורקיה. מתוך ארבעת משחקי ההכנה, הנבחרת ניצחה בשניים והפסידה בשניים. עם כל הכבוד לניצחונות ולהפסדים, הסיפור הגדול של משחקי ההכנה התרחש במשחק של הנבחרת מול מקבילתה הצרפתית.

במהלך המשחק בין הנבחרת הישראלית לזו המקומית, פרץ אוהד לפרקט עטוף בדגל פלסטין. פריצתו של האוהד הביאה לכך שהמשחק הופסק למשך כמה דקות עד שהמאבטחים השתלטו עליו. לאחר שהוציאו אותו מחוץ לפרקט המשיך המשחק כרגיל אבל זה לא היה הסוף מצידם של הצרפתים המקומיים.

גם מחוץ לאולם, הפגינו אוהדים רבים נגד מדינת ישראל ובעד פלסטין. השחקנים הישראלים ואנשי הצוות שלהם יצאו בעזרת כוחות אבטחה מהאולם, אבל דבר זה הוא בהחלט סמל ודוגמא להשתלטותם של גורמי איסלאם על המדינות האירופאיות.

ראש המשלחת של הישראלים ומי שמשמש גם כויו"ר בני הרצליה אלדד אקוניס, סיפר "זה לא נעים, אבל לצערי אנחנו רגילים למראות כאלו. המאבטחים פה טיפלו במקרה בצורה נהדרת, ואנחנו מרגישים בטוחים". 

   

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il