מכה קשה לנבחרת ארגנטינה: אגוארו בחוץ

חלוצה של נבחרת ארגנטינה אמנם לא כבש עדיין בטורניר העולמי, אך יחד עם מסי השלים חוד קטלני. פציעה ממנה סובל גמרה לו את המונדיאל.

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ח בסיון תשע"ד

מסי. יצליח בלי אגוארו?
מסי. יצליח בלי אגוארו?
רויטרס

רגע אחרי שהבטיחה באופן מעשי וסופי את העפלתה לשלב שמינית הגמר, ולאחר שנודע לה כי בשלב הבא היא תפגוש את נבחרת שווייץ, קיבלה הבוקר (חמישי) נבחרת ארגנטינה בשורה רעה עבורה.

קון אגוארו, חלוצה המצטיין של מנצ'סטר סיטי ונבחרת ארגנטינה לא יוכל לשחק יותר במונדיאל הנוכחי. הסיבה: פציעה טורדנית וקשה ממנה סובל.

במשחק האחרון מול נבחרת ניגריה, נפצע אגוארו בדקה ה-30, פציעה שגרמה לו לא להמשיך את המשחק האחרון של שלב הבתים. בתחילה חשבו צוות הרופאים של הנבחרת כי החלוץ המצויין יחסיר רק את משחק שמינית הגמר מול נבחרת שווייץ.

בדיקה שנעשתה לו הבוקר, ביום שלאחר המשחק, גילתה כי השחקן סובל מקרע בגיד וכי לא יוכל ליטול עוד חלק במשחקי הנבחרת הארגנטינאית בטורניר הנוכחי. 

אמנם אגוארו לא כבש אבל פציעה זו היא מכה קשה עבור הנבחרת הארגנטינאית. בעיקר בשל כך שמדובר בחלוץ שמשלים בצורה נפלאה ביותר את ליונל מסי ומאפשר לו לבוא לידי ביטוי ומרווח עבורו את הגנת היריבה שממול.

כעת נראה כי מי שיתפוס את מקומו של אגוארו בעמדת החלוץ יהיה לאסקיאל לאבצי, שתפס את מקומו לאחר שנפצע במשחק אמש. לאבצי אף בישל את שער הניצחון של מסי במשחק מול נבחרת איראן. מעניין יהיה לראות איך תסתדר ארגנטינה בשלבים המאוחרים יותר, שם תצטרך להיות מושלמת בכדי לנצח את היריבות בדרך לגביע הנחשק. 

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il