יאיר רביבו
יאיר רביבו יגאל בוקובזה
ראש עיריית לוד יאיר רביבו פיטר פסיכולוגית ערבייה שעובדת בעירייה לאחר שהביעה גילוי שמחה על מותם של חיילי צה"ל ואף ייחלה למותם של נוספים.

"יש צומת בחיי איש ציבור שהוא אומר 'די! נמאס!' והרגע הזה התגבש אצלי אתמול כשהראו לי את התגובה הנבזית והמרושעת בפייסבוק של עובדת העירייה", כתב רביבו בעמוד הפייסבוק שלו.

רביבו סיפר כי הוא איש הציבור הראשון שמגיב בחומרה על חוסר נאמנות למדינה, והדגיש כי "נגמר העידן של יד אחת יונקת ומקבלת תלוש שכר מכובד הנושא את סמל המדינה או העירייה או החברה הציבורית ויד אחת בוגדת ומייחלת לתבוסתה של המדינה שהיא בעלת אותה הקופה הציבורית".

ראש העיר הוסיף כי הוא מגלה הבנה למכריו מהמגזר הערבי שדואגים לשלומם של קרובי המשפחה ברצועת עזה. ''ככל שהם חפים מפשע ובלתי מעורבים בפשעים הנוראים של החמאס. אבל כשאזרח ישראלי שמח על מותם של חיילנו הקדושים, שחרפו נפשם על הגנת המולדת על מנת שלא יירו פה עוד טילים שמתעופפים על יהודים וערבים כאחד, לכך לא נוכל להשלים".

יאיר רביבו ביקש מהגולשים בפייסבוק לשתף את הפוסט, כדי שיבוא לידיעת כל מנהל בשירות הציבורי ובעל חברה, ''שיאזור אומץ ויפסיק את העסקתם של הבוגדים החיים בתוכנו".