פארגו. ערב חלש
פארגו. ערב חלש אודי ציטיאט

בואו נודה על האמת, כמעט ואף אחד לא ציפה שהצהובים אכן יכולים לנצח את הרוסים המתחדשים. נכון שצסק"א זו לא אותה צסק"א של העונה שעברה, בטח כשהם ללא אטורה מסינה המאמן המיתולוגי. אבל גם מכבי של השנה רחוקה מאוד מאותה אחת שניצחה בחצי גמר הפיינל פור בעונה שעברה כל הדרך עד לזכיה היסטרית במפעל החשוב והיוקרתי.

ועדיין, יש להפסיד ויש להפסיד. הדרך חשובה לא פחות מהתוצאה, והערב (חמישי) הדרך של מכבי להפסד הייתה מבישה ומאכזבת. 

הצהובים ללא טיוס וסמית' הפצועים דווקא פתחו לא רע את משחק החוץ האירופי הראשון שלהם העונה. פארגו, רנדל ואפילו מאריץ' נתנו משחק טוב ואפקטיבי אבל זה היה מול הרכב לא חזק במיוחד של הרוסים.

ברבע השני הרוסים שהתחממו התחילו לפתוח פער ובירידה למחצית היו בהפרש של 7 נקודות. לא נורא מצד אחד, אבל לאור האין הגנה הצהובה והחוסר בריבאונד, זה לא בישר טובות עבור הקבוצה הישראלית.

הרבע השלישי היה כולו אדום. הרוסים חגגו מחוץ לקשת השלוש וגם בתוך הצבע, ומנגד משחק ההתקפה של הצהובים עמד במקום. גודס שניסה לזעזע במעט את הקבוצה עשה מספר ניסויים בהרכבים כשהבין כי המשחק אבוד לו, ואכן האדומים ניצחו את הרבע עם 54:80. 

הרבע הרביעי היה כולו גארבצ'-טיים. גודס עוד הצליח לקזז במעט את ההפרש כששלח למערכה את ההרכב החזק ביותר שלו, אבל בסיום אלופי אירופה מובסים 80:99.

מצד שני, גם בעונה שעברה הובסו הצהובים ברוסיה מול צסק"א, ב-35 הפרש, כולנו זוכרים איך זה נגמר בסיום העונה. במכבי קונים תסריט כזה גם השנה.  

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו