שערי צדק

בשורות מעודדות. סגן מנהל בית החולים שערי צדק בירושלים, ד"ר עופר מרין, מסר בצהריים (שישי) עדכון על מצבו הרפואי של יהודה גליק, שנורה על ידי מחבל ביום רביעי ומאושפז במצב קשה בבית החולים.

ד''ר מרין סיפר כי ביממה האחרונה חלה התייצבות במצבו של גליק ובשעה זו הוא מנותח להסרת חלקים מהמעי. לדברי הרופא גליק צפוי לעבור ניתוח נוסף, שלישי במספר, ביום שלישי הקרוב. אם הניתוח יעבור בהצלחה - הרופאים יורידו בהדרגה את מינון חומרי ההרדמה.

"יש לו פגיעה די משמעותית, אני מקווה שהדברים האלה יסתדרו עד אמצע שבוע הבא", אמר מרין והוסיף כי "ככל שהזמן עובר הסכנה יורדת, יש לו מזל גדול".

"ארבעת הכדורים שפילחו את גופו עברו ליד מקומות קריטיים, הייתה פגיעה בריאות, הייתה פגיעה ליד עמוד השדרה אבל לא נגרם נזק לעמוד השדרה". סגן מנהל בית החולים ציין כי גליק צפוי להישאר עם נכות מינימלית. "הוא כנראה יוכל לחזור לאורח חיים כמעט נורמלי, אך אנחנו לא מנסים לקפוץ עכשיו למסקנות", הדגיש ד"ר מרין.

יהודה גליק, יו"ר תנועת נאמני הר הבית הובהל שלשום במצב קשה מאוד לבית החולים שערי צדק לאחר שנורה על ידי מחבל סמוך למרכז מורשת מנחם בגין בירושלים. בתום כנס לעידוד העליה להר הבית יצא גליק מחוץ למרכז בגין ומחבל משכונת א-טור במזרח ירושלים, ירה לעברו ארבעה כדורים.

בלעדי: כך נורה יהודה גליק

מוריה חלמיש, עדת ראייה, מספרת לערוץ 7 על ניסיון ההתנקשות ביהודה גליק. "פתאום אני שומעת את המילה 'לא' ורואה אקדח".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו