לא יציב. פארגו.
לא יציב. פארגו. אודי ציטיאט

אחרי הניצחון החשוב על לימוז' בצרפת, ועוד לפני המשחק היום מול מכבי חיפה, במכבי ת"א כבר מדברים על הצורך בחיזוק לקראת השלב הבא באירופה - הטופ 16.

לצהובים יש בעיות במספר עמדות. למען יוגב אוחיון אין לקבוצה רכז טבעי דומיננטי, והדבר בא לידי ביטוי לעתים בחוסר סדר על המגרש. ביום חמישי שותף ג'רמי פארגו לעתים כרכז, והניסיון לא היה מוצלח במיוחד.

לכך אפשר להוסיף את החולשה של מרקיז היינס, שלא מצליח למצוא את עצמו מתחילת העונה.

על רקע הפציעה הקשה של גיא פניני שהשביתה אותו עד סוף העונה, קיוו במכבי ת"א להביא את מורן רוט שיכול לתת מענה חלקי לפחות, אבל גם הוא נפצע באחרונה.

בעיה נוספת של הקבוצה היא החיסרון בשחקן הזר בראיין רנדל, שנחשב לבורג מרכזי במכבי ת"א, בשל קרע בשריר, שגרם לו להפסיד כבר מספר משחקים.

רנדל לא ישתתף גם במשחק החשוב של הצהובים במוסקבה נגד צסק"א ביום חמישי, ואת מקומו יתפוס בינתיים ג'ייק כהן, שמסתמן כשחקן רוטציה לגיטימי.

כזכור, בתחילת העונה רצו במכבי לשחרר אותו, או להשאילו לקבוצה אחרת, וכעת מברכים על כך שהתאפקו עם הצעד הזה.

מנגד, אלכס לינהארט, שקיבל כבר כמה הזדמנויות לא הרשים, כמו גם הזר אלכס מאריץ', ואת שניהם היתה שמחה מכבי ת"א לשחרר, ואולי גם למצוא קבוצה שתסכים לקלוט אותם.

הצוות המקצועי ביקש להתחזק לקראת השלב הבא באירופה בשלושה שחקנים - רכז, שחקן נוסף בעמדת הפאוורד הנמוך, ושחקן פנים.

שמות מועמדים צפים ועולים כמעט בכל יום, אבל בקבוצה מעדיפים שחקנים מוכחים ואולי קצת פחות מוכרים, מאשר שמות גדולים, כמו מאריץ', שיתבררו בסוף כהשקעות לא מניבות.

מה שברור הוא שצוות האימון מעדיף שחקנים ששוחררו מה-NBA, ועוקב אחרי מספר מועמדים, ובשבועיים הקרובים תתקבל החלטה בנושא.

בעיה נוספת היא בגיזרת הישראלים. הצהובים היו מעוניינים מאוד להוסיף שחקן ישראלי לסגל, אבל אין לפי שעה ישראלי בכיר שמתאים לתוכניות של גיא גודס ופיני גרשון.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו