ג'ו ביידן נבחר הלילה (שלישי) לנשיאות ארה"ב על ידי האלקטורים. למרות זאת, תומכי טראמפ ממשיכים להתעקש כי 'גנבו מהם את הבחירות'.

ג'ו זבולוני, הפעיל למען דונלד טראמפ, שיתף בהמשך העבודה הקשה של תומכי הנשיא המנסים למצוא את המרמה והזיופים שפגעו בטראמפ בבחירות. לדבריו שופט בבית המשפט במישיגן התיר לבצע בדיקה בנושא וטען שהכול עוד פתוח.

ג'ו זבולוני סיפר על הניסיונות לחשוף את המרמה והזיופים בבחירות שהתקיימו בארה"ב, הוא סיפר כי שופט בית המשפט במישיגן "התיר לשחרר פרסום של הבדיקה הפורנזית שהוא הורה עליה, לא של צוות טראמפ ולא של הדמוקרטים. בית המשפט הביא צד ניטרלי שייכנס ל-22 מכונות וינתח, יראה מה קרה שם. הם כתבו בבירור שהמכונות האלה הונדסו לזיופים. המכונות פשוט גנבו קולות מטראמפ והעבירו לביידן באזורים מסוימים".

הוא הסביר כי למעשה על פי החוקה האמריקנית ישנם 3 צעדים בבחירה לנשיאות: "הצעד הראשון היה היום, זה לא אומר שהכריזו על ביידן נשיא, זה אומר שהאלקטורים בחרו. בצעד הבא ב-6 בינואר, האלקטורים האלה, המעטפות הסגורות מוצגות לפני נשיא הסנאט והקונגרס. אם הקונגרס ונשיא הסנאט לא מסכימים על מינוי האלקטורים, יש 2 ברירות. או שזה הולך לעליון, או שלפי החוקה האמריקנית – האלקטורים יכולים להתמנות על ידי בית הנבחרים בכל מדינה אם יש בעיה".

זבולוני הבהיר: "יש 84 אלקטורים ב-7 מדינות של טראמפ ונתנו אותם לביידן. מה שיכול להיות במצב כזה, תרחיש אפשרי מאוד שקרה פעמיים בהיסטוריה, אם יש תיקו, אם לדוגמה יש 260 ואחד 240 כי אף אחד לא הגיע ל־270, אם יש 84 אלקטורים שיש עליהם ספק מאוד גדול בגלל המרמה והאי סדרים, אז יש מצב שנשיא הסנאט יכול לא להסכים לקבל את הלגיטימיות של האלקטורים במדינות האלה ולהחזיר בחזרה לקונגרס".

עוד הוסיף: "טראמפ ב-2018 הוציא צו נשיאותי שאומר שאם יש התערבות של ממשלה זרה בבחירות בארה"ב הוא יכול להפעיל את הצו, לשלוח את הצבא ולהפעיל נוהל על המדינות האלה - כל זה כן יכול לקרות. אנחנו לא יכולים להתעלם מהעובדות האלה".