חגית משה: סמוטריץ' אמר לי 'את 0.3, אני אחסל אותך ואמחק אותך'

יו"ר הבית היהודי חגית משה מגיבה בראיון נרחב לערוץ 7 לדברים שפרסם בצלאל סמוטריץ' ומספרת על התחושות הקשות בימים האחרונים.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ג בשבט תשפ"א | עודכן: 20:26

יו"ר הבית היהודי חגית משה מגיבה היום (שישי) בראיון לערוץ 7 לדברים שפרסם בצלאל סמוטריץ' ומספרת על התחושות הקשות בימים האחרונים.

"הייתה לי פגישת משא ומתן אחת ויחידה עם בצלאל", אמרה משה. "לא היו פגישות נוספות מסיבה אחת פשוטה, שאחרי אותה פגישה אני יכולה לספר מה היה שם, אי אפשר היה להמשיך להיפגש עם בצלאל".

לדבריה, "הוא הזמין אותי למשרדים בשוהם, המשרדים של המטה. אני הגעתי כדי לקדם ולצאת עם בשורה מאוד מאוד גדולה. הוא ישב מולי, אחרי שולחן כמו מנהל גדול, ובעצם אמר לי, דיברנו מאוד על החשיבות של איחוד ואחדות וכל אותם דבר שאנחנו מסכימים". אם זה היה העניין אז היינו רק צריכים לחתום על הנייר ולצאת החוצה. כששאלתי את בצלאל איך יבוא האיחוד לידי ביטוי, הריצה המשותפת הזאת, אז בצלאל פשוט בצורה מדהימה שינה את השיח, וכל המילים הגדולות של אחדות וביחד ואנחנו הולכים לעשות מהלך גדול לאיחוד הציונות הדתית, הפכו להיות משפטים מאוד מאוד קשים וברורים.

הוא אמר לי אני ראש הרשימה, אני השר, את המגיעה איתי, אנחנו מביאים רשימה של אנשים מבחוץ. אין איחוד, אין חברי מרכז זה לא מעניין אותי. את תגיעי לרשימה למספר 2. רציתי לדעת לאן אנחנו הולכים אז הוא אמר לי אל תתחילי איתי, את 0.3, אם את תמשיכי עם השיח הזה אני אחסל אותך. אני אמחק אותך. את תסיימי יותר גרוע מהרב רפי. את יודעת שאני יותר חזק ואני יודע לעשות את זה. זה מה שאמר בצלאל וזה מה שהיה השיח במשא ומתן. נשמתי עמוק, הוא יצא ואני יצאתי אחריו. הוא אמר למלווה שלי במסדרון תגיד לה שלא כדאי לה להתחיל איתי היא עושה טעות. היא תסיים יותר גרוע מהרב רפי פרץ אני אחסל אותה".