דיאנה רז
דיאנה רז צילום: מתוך הרשתות החברתיות

מעדות שנמסרה למחלקה לחקירות שוטרים עולה חשד שאמיר רז - השוטר שהודה ברצח אשתו דיאנה רז - קשר את ילדיו הקטנים לכיסאות, זמן קצר לפני מועד ביצוע הרצח.

כתבת ''כאן'' כרמל דנגור דיווחה כי במחלקה לחקירות שוטרים בודקים את העדות - אם פעולת הקשירה אכן בוצעה ומה הייתה מטרתה. נבדק בין היתר אם מטרת המעשה הייתה להרחיק את הילדים ולא לחשוף אותם למראה המזעזע. אמיר רז אינו חשוד בניסיון לפגוע גם בילדים.

לפי אותה עדות, אחרי שדקר את דיאנה וירה בה למוות - רז נשמע צועק "יש", או מילים בעלות משמעות דומה. הפעולה הזאת, אם אכן קרתה, היא עדות נוספת לטירוף שהתחולל בבית באותם רגעים.

עוד באותו נושא:

חוות דעת פסיכיאטרית שהוגשה הבוקר (ראשון) לבית המשפט קובעת כי השוטר אמיר רז, שהודה ברצח רעייתו דיאנה בביתם בשבוע שעבר, כשיר למעצר.

במחלקה לחקירות שוטרים החוקרת את הרצח ביקשו מבית המשפט להאריך את מעצרו של רז בעשרה ימים נוספים אך בית המשפט האריך את מעצרו עד יום חמישי.

כזכור, רז רצח את רעייתו, על פי הודאתו, בביתם שבישוב נעלה, במערב בנימין, ככל הנראה בעקבות ויכוח קשה שהתעורר ביניהם.

מהחקירה עולה כי בין בני הזוג פרץ מאבק שקדם לרצח, במהלכו אמיר דקר את דיאנה בפלג גופה התחתון. רק אז הוא שלף את אקדחו, ירה כדור אחד ופגע ברגלה ורק לאחר מכן ירה כדור נוסף לראשה וגרם למותה.

בשלב הזה, אמיר התקשר לאמו וביקש שתגיע לביתו, ולאחר שאספה את ילדיו, הוא התקשר למפקדו הישיר וקרא: "תבוא אני צריך אותך דחוף" – זאת מבלי לספר לו שזה עתה רצח את אשתו.

אמו של אמיר, איבו רז, סיפרה לחדשות 12 על השיחה עם בנה: "אנחנו אבלים, המומים ובוכים. לא ישנים ולא אוכלים. המזון שלי זה רק מים וקפה. אנחנו מחפשים תשובות שאין לנו. ביום שישי אמיר התקשר אליי ואמר 'אימא בואי'. שלושה נכדים שיחקו בטרמפולינה בחוץ ואמיר היה איתנו. הילדים היו נראים מאושרים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו