אושרי ברק
אושרי ברק באדיבות המצולם

לכניסה לשידור חי לחצו כאן

אחרי פתיחה מוצלחת של הערב הראשון בכנס הנדל"ן "שווה לדעת", שבה הכרנו את שלבי תהליך ההשקעה וגם הבנו מאלו טעויות צריך להיזהר, הכנס היום יתמקד בשני היבטים חשובים נוספים: ההיבט ההלכתי וההיבט הכספי.

תורתנו היא תורת חיים, והתחום הכלכלי הוא אחד הנושאים שזוכים בה להתייחסות הרבה ביותר. מהם הדברים שחשוב להכיר בהשקעת נדל"ן, מבחינה הלכתית? בשאלה זו יעסוק הערב הרב מנחם קופרמן, יושב ראש ארגון "כדת וכדין", שמטרתו להגביר את המודעות והאמון הציבורי בערכי הדין והיושר, הצדק והמשפט של תורת ישראל, ולסייע בפועל בקידומם ויישומם. בין היתר, הרב קופרמן יעסוק בנושא הריבית במסגרת השקעת נדל"ן, בעריכת חוזי נדל"ן בהתאם לדין תורה, ובפעולות שיש לנקוט בהן כדי לצמצם למינימום את הסיכוי לויכוח מיותר בהמשך. כל זאת יחד עם סיפורים מעניינים מהשטח המדגימים את העקרונות ההלכתיים.

לכניסה לשידור חי לחצו כאן

שתי ההדרכות הבאות יעסקו בנושא אשר אי אפשר בלעדיו בכל השקעה שהיא, והיא גיוס הכסף הדרוש להשקעה.

בהדרכה השנייה של הערב נשמע את יעקב עציון, יועץ פיננסים ומשכנתאות. נהוג לומר שמימון של עיסקת נדל"ן מורכב משני חלקים: הון עצמי, ולקיחת משכנתא, ועציון יעסוק בשאלה שמעסיקה זוגות רבים שמאוד רוצים להתקדם לדירה משלהם אך לשם כך הם זקוקים להגדלה של ההון העצמי. מהן הדרכים המאפשרות לעשות זאת? האם תמיד הדבר אפשרי?

מעוניינים להתייעץ כעת עם יעקב? לחצו כאן

אושרי ברק, מנכ"ל ושותף במשרד "אביב יעוץ משכנתאות", יתאר עבורנו את התמונה הכללית של לקיחת הלוואת משכנתא והמושגים המרכזיים בתחום, ישתף אותנו מניסיונו בטעויות המרכזיות שאנשים עושים בהקשר לכך, וכיצד ניתן להימנע מהן. ההיכרות עם כל אחת מטעויות אלו יכולה לחסוך כסף רב, ותוכלו להאזין להדרכה זו יחד עם כל ההדרכות האחרות בכנס ללא תשלום.

מעוניינים להתייעץ עם אושרי? לחצו כאן

באתר הכנס תוכלו לקבל גישה לפורום המומחים של הכנס, שבמסגרתו יהיה ניתן להפנות שאלות לצוות המומחים המלווה את הכנס ולמצוא מתנות למשתתפים. דף המתנות מתעדכן במהלך הכנס, ובנתיים ניתן למצוא בו מדריכים חינמיים, סרטונים והטבות כספיות. בנוסף, באתר הכנס פועל מיזם "נדל"ן באמונה" שבמסגרתו ניתן להמליץ על אנשי נדל"ן אמינים ומקצועיים, וגם לקבל המלצות של אחרים. על המיזם ניתן לקרוא עוד כאן

לא נרשמתם עדיין לכנס? נצלו את ההזדמנות עכשיו!