בוחן את המשקה החדש
בוחן את המשקה החדש צילום: iStock

אם גם אתם חולמים שהכלב שלכם ייכנס לרשימה המכובדת של חיות המחמד העשירות בעולם, אולי כדאי לכם להציע לו לעבוד בתור טועם בירה. חברת בירה מפרסמת בימים האחרונים משרת חלומות של עשרים אלף דולר בחודש לכלב שיעבוד בתור טועם הבירה של החברה.

חברת הבירה בוש פתחה במסע פרסום לחפש את הכלב המושלם לתפקיד החדש בחברה- "טועם תפעולי בכיר". בסרטון שהוציאה החברה, הם מסבירים שהם רוצים לייצר את המשקה הטוב ביותר לכלבים, ושהם מחפשים בשבילו את הכלב המתאים.

בחברה מבטיחים כי מדובר בתפקיד רציני שיכלול את התכנון והייצור של המשקה החדש. החברה מדגישה כי לא מדובר במשקה אלכוהולי וכי הדרישות לתפקיד כוללות חוש טעם וריח מפותחים ומעודנים בעוד ידע בשפה האנגלית מהווה יתרון.

על מנת להגיש בקשת מועמדות, הגולשים התבקשו לשתף בטוויטר את התמונה של הכלב המיועד ולכתוב את התכונות שהופכות אותו למתאים ביותר לתפקיד. בינתיים מתמודדים לתפקיד מאות מתמודדים מכל סוגי הכלבים, כאשר חלק מהגולשים משתפים גם סרטונים שמראים את הביצועים של הטועמים לעתיד.

חברת בוש היא לא הראשונה שהתחילה לאחרונה לפרסם על מאכלים מיוחדים לכלבים. לפני מספר חודשים התפרסם כי גם חברת הגלידות המפורסמת בן אנד ג'ריס רוצה להיכנס לשוק ולמכור את הגלידות היוקרתיות שלה לכלבים. אחרי שראינו שיש כאלו שכבר מעדיפים לגדל כלבים במקום ילדים, נראה שבשנים הקרובות תופעת המזון היוקרתי לכלבים רק תלך ותתרחב.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו