גם השנה: בעמותת "יד לאחים" מגרילים ספר תורה לקראת שבועות

ספר תורה מהודר יוגרל בין כל התורמים לעמותת "יד לאחים". ההגרלה תתקיים ביום רביעי הבא, לקראת חג השבועות. הזדרזו להירשם, מספר המצטרפים להגרלה מוגבל.

בשיתוף יד לאחים , כ"ב באייר תשפ"א

גם השנה: בעמותת "יד לאחים" מגרילים ספר תורה לקראת שבועות-ערוץ 7
אולי אתם תזכו בספר תורה?
צילום: יד לאחים

כמדי שנה עמותת "יד לאחים" מקיימת הגרלה שנתית בה ניתן לזכות בספר תורה שלם.

בעמותה מדגישים כי בהגרלה זו לא מדובר על אותיות או עמודים אלא על זכייה בספר שלם מתוך רצון להעניק לזוכה את האפשרות לקיים את המצווה בה מחויב כל יהודי - לכתוב לעצמו ספר תורה.

את הספר ייבחר הזוכה לפי מנהגו (ספר ספרדי או אשכנזי) ובנוסף יינתן לו מימון לתהלוכת ההכנסה במקום מגוריו.

בעמותת "יד לאחים" מספרים שמאז יצאה ההודעה על קיום ההגרלה, המונים מציפים את המוקד הטלפוני בבקשה להצטרף להגרלה ולממש את חלומם לתרום ספר תורה לבית הכנסת שלהם, לזכותם ולעילוי נשמת יקיריהם.

לאור האירועים האחרונים, פנו מספר אנשים למוקד ההרשמה של עמותת "יד לאחים" במחווה מרגשת וביקשו להיכנס להגרלה בהבטחה, שבמידה ויזכו בספר התורה, יכניסו אותו לעילוי נשמת הנספים באסון הנורא במירון.

בני משפחת צירקוס מקריית מלאכי שזכו בספר התורה בעבר כתבו לעמותת "יד לאחים": "הייתם שליחים נאמנים לדבר עצום שבלעדיכם לא היינו מגיעים אליו, ובזכותכם זכינו לו. אנו רוצים להודות לכם על היחס החם שהענקתם לנו, הספר המהודר שהבאתם לנו ועל החשיבה והירידה לפרטים הקטנים, כמו קישוט הבית ביום האירוע והרכב המפואר לתהלוכת ההכנסה, שהוסיפו והעצימו את החוויה.

חשנו את האכפתיות שלכם ואת הליווי הנאמן לכל אורך האירוע. ברצוננו להדגיש כי כל המשתתפים חשו במאור הפנים, בהשקעה ובאכפתיות שגיליתם וכמאמר חז"ל: 'כל הנותן בעין יפה הוא נותן'."

להצטרפות להגרלה לחצו כאן

במוקד ההרשמה של עמותת "יד לאחים" מבקשים לא לחכות לשעות העומס של הרגע האחרון, כיוון שמספר המשתתפים להגרלה מוגבל, ומכסת המשתתפים החדשים מתמלאת במהירות. ניתן להצטרף כבר עכשיו, להגרלה השנתית על ספר התורה, באמצעות חיוג למוקד שתוגבר משמעותית בימים אלו.

ההגרלה תתקיים בעז"ה ביום רביעי א' בסיון - לקראת חג השבועות, חג מתן תורה להצטרפות להגרלה לחצו כאן

מהכנסת ספר התורה על-ידי הזוכים בהגרלה קודמת: משפחת גוליאן
צילום: יד לאחים