תלמידי ישיבת ההסדר בשעלבים הלחינו ושרו שיר חדש ומרגש לזכר חברם, נחמן דניאל (דוני) מוריס שנהרג באסון הקשה במירון.

חבריו לישיבה; בן אנטוסופסקי, יעקב פוקס ודוד מנדל הוציאו יחד את השיר חדש לזכרו כשלושה חודשים לאחר מותו: "בידך אפקיד רוחי".

"חיוכו החם של דוני, צחוקו המדבק, אהבת התורה וצימאונו לצמוח ולהתקדם האירו את חייהם של הסובבים אותו", סיפר אחד מחבריו לישיבה. "כשנודע לנו על פטירתו הטרגית של דוני, הרגשנו צורך להגיב מהנשמה, ביצירה מקורית לזכרו. הלחנו את השיר הזה בשבוע שלאחר הפטירה והקלטנו אותו כמה ימים לאחר מכן, אבל רק כעת אנו מסוגלים להוציא השיר לחלל העולם".

"מילות השיר מדברות על האופן בו אנו מפקידים את נשמתנו בידי ריבונו של עולם באמונה שלמה", אמר יעקב פוקס שהוציא את השיר. "אנו מייחלים ליום בו תוחזר מלכות השם לנצח. אנו מתפללים ומקווים שזכרו של דוני יעורר אותנו להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמנו, להמשיך לחתור לעשות טוב, לעוד שמחה, לעוד השקעה בלימוד התורה ולהשתדלות להרבות בטוב לעילוי נשמתו".

בקליפ מושקע ערכו חבריו עשרות תמונות של דוני ז"ל מרגעים שונים בחייו. את השיר הלחינו יעקב פוקס ודוד מנדל שכעת מקווים כי השיר יגיע לכל בית בישראל וינציח את זכרו של חברם.

את הסיוע הכלכלי בהפקת השיר קיבלו התלמידים מהנהלת הישיבה וממאיר רוזנפלד, הרב ארי וקסמן ואברהם פישמן, הידידים האמריקאים של ישיבת שעלבים.

עוד באותו נושא:
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו