משדר מיוחד של TOV
משדר מיוחד של TOVצילום: TOV

בועז יעקב, הבמאי והיוצר של הסרט עטור הפרסים 'גאולה', והצלמים המבוקשים בתעשייה בישראל, יופיע ביום רביעי הקרוב במשדר חי במסגרת בשבוע התרבות הוירטואלי של ToV - זירת התרבות האיכותית של ישראל.

בועז, צלם ובמאי קולנוע וטלוויזיה, נמצא כבר שנים רבות בלב התעשייה הקולנועית בישראל, את הסרט 'גאולה' כתב לאחר שחזר בתשובה והוא עוסק בסוגיות המורכבות של בעלי התשובה. את הסרט ביים בועז יחד עם חברו יוסי מדמוני וזכה להצלחה מסחררת. בין הביקורות המשבחות קיבל פרסים רבים ביניהם שני פרסים בפסטיבל קרלובי וארי, שלשה פרסים בפסטיבל ירושלים, הסרט אף הוקרן בפסטיבל טורונטו היוקרתי. בין הסדרות המדוברות שצילם נמצאות גם 'שבבניקים' (שתעלה בקרוב לעונה נוספת) ו'מעורב ירושלמי'.

בשיחה עם הבמאי טל ברקאי, יחשוף בועז את הסודות מאחורי הקלעים של עולם הקולנוע: כיצד נולד הסרט 'גאולה', כיצד יוצרים וכותבים תסריט שנוגע במאות אלפי צופים, על עולם התרבות בישראל, ועל השילוב המפתיע בין עולם החזרה בתשובה ועולם הקולנוע.

הסרט 'גאולה' מספר על מנחם, סולן כריזמטי של להקת רוק שהחליט לחזור בתשובה ונטש מאחוריו את חיי החולין וההופעות. לצורך מימון טיפול חדשני למחלה של בתו בת השש גאולה, מאחד מנחם את להקתו לסיבוב הופעות אחרון בחתונות של בני הציבור החרדי. החיבור המחודש לחברי הלהקה פותח משקעים מהעבר והופך למסע מרגש וסוחף.

במהלך השידור תתאפשר לראשונה השתתפות של קהל הצופים, אשר יוכלו להפנות שאלות ישירות בשידור ישיר לבועז יונתן.

המשדר המיוחד יתקיים ביום רביעי 21.7.21 בשעה 20:30 לחצו כאן והירשמו עכשיו למשדר חינם, מספר המקומות מוגבל!