יוצאים לטיול? מתארגנים "אחת! שתיים"

מוצרים לפיקניק, סכו"ם, עזרי אפייה וניקיון, אשפתונים ואפילו פחמים למנגל – המותג "אחת! שתיים" מסדר לכם את החבילה המלאה לחופשה מהנה

בשיתוף ר. שמאי , י"ג באב תשפ"א

יוצאים לטיול? מתארגנים "אחת! שתיים"-ערוץ 7
הכלים של אחת! שתיים
צילום: ר. שמאי

אחד המאפיינים המובהקים של ימי החופש, מלבד הנופש עצמו כמובן, הוא ההכנות שנערכות לפני היציאה... מי מאיתנו לא מכיר את שעות הלחץ של ההתארגנות, הצורך לבדוק שלא שכחתם כלום, שזכרתם לארוז הכל, שלא תגיעו ליעד, לנופש או ליציאה בחיק הטבע, רק כדי לגלות שנתקעתם בלי צלחות לסלט, למשל.

כדי להימנע מחסרים של הרגע האחרון שיעכירו את אווירת הנופש החגיגית, רצוי וכדאי להצטייד מבעוד מועד במגוון המוצרים של "אחת! שתיים" מבית ר. שמאי, מוצרים חד פעמיים במגוון עצום ובמנעד נרחב המכסה כמעט כל היבט או צורך רלוונטי – בפיקניק או בטיול בחיק הטבע, בנופש בצימר או בסתם יציאה משפחתית.

המגוון האיכותי של מוצרי המותג 'אחת! שתיים', מוצרים העומדים בתקנים המחמירים ביותר ונמכרים לצרכן במחירים השווים לכל כיס - יעיל ושימושי במיוחד, ומאפשר לכם לחסוך את ההתעסקות בפעולות היום יומיות ששואבות זמן יקר, ולהתמקד בנופש ובאגירת כוחות לקראת פתיחת שנת הלימודים ועונת החגים שבפתח.

ראובן שמאי, מנכ"ל החברה, מסכם: "אנחנו שמחים ללוות את עם ישראל בתקופה הזו ולשפר עבורו את איכות הנופש, זו זכות גדולה עבורנו ותחושת סיפוק נפלאה. התגובות החמות שאנחנו מקבלים ללא הרף מלקוחות מרוצים מחזקות אותנו להמשיך לייצר, לספק ולהרחיב את מגוון אביזרי העזר תחת המיתוג החדש של 'אחת! שתיים', מוצרים שיאפשרו לכם בע"ה לחסוך במשאב היקר ביותר - זמן איכות, ולהפנות אותו לטובת המשפחה ובני הבית, גם בחופש הגדול".

"אחת! שתיים" מבית ר. שמאי מציעים מגוון רחב של מוצרים לבית, למטבח, לאירוח, לטיולים, לימי הולדת, לפיקניק בחיק הטבע, לברביקיו, לנסיעות בארץ ובחו''ל ולארוחות שבת וחג. כלים איכותיים בסטייל ובשפע של סגנונות, עזרי אפייה וניקיון, מגשים ותבניות פרימיום, אשפתונים חזקים, פחמים איכותיים למנגל וכל מה שיעשה לכם את החיים קלים יותר ואת החופשה למהנה הרבה הרבה יותר.

ניתן להשיג את מוצרי 'אחת! שתיים' בחנויות וברשתות השיווק המובחרות. חברת ר. שמאי מאחלת לכל בית ישראל חופשה נעימה ומוצלחת.