בעמותת "קול רנה" לזכרה של הנערה רנה שנרב הי"ד, נמצאים בשעות האחרונות של מבצע "מתעצמים ברנה" להגדלת והרחבת פעילות עמותה.

"מעכשיו ועד סיום מבצע ההתרמה היום בערב – כל תרומה שלכם מוכפלת!" אומרים מתנדבי העמותה וקוראים לציבור לקחת חלק ולהיות שותפים בהחזקת מיזמי החסד הרבים של העמותה.

בואו להיות שותפים בהנצחת זכרה של רנה שנרב הי"ד

בסרטון מרגש ששיגר הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו הוא מציין כי עמותת "קול רנה" הופכת את הנערה הפרטית רנה שנרב ל"רינה וישועה" עבור אנשים רבים, "זה נעשה על ידי כל אנשי עמותת 'קול רנה' הצדיקים וכל מי שיצטרף לעמותה. כל מי שיהיה חלק מהמתנדבים יזכה להיות 'המתנדבים בעם ברכו ה'". בסיום דבריו אמר הרב הראשי כי "ממקום של הרוגי מלכות צופה רנה הי"ד בחיוך הטוב שלה ומבקשת מבורא עולם שישלח ברכה, הצלחה וסיוע לכל אלו שפועלים למען הכלל בהמשך דרכה הטוב"

כאלפיים וחמש מאות תורמים כבר התגייסו להחזקת המשך פעילות החסד של העמותה. בין התורמים רבנים, פוליטקאים ועיתונאים רבים שביקשו בתרומתם לחזק את מעצת החסד ההולכת ומתרחבת.

"דווקא בשבוע בו אנו מציינים שנתיים לרצח הנורא של רנה, זה הזמן לקחת חלק בהעצמת האור ולהיות שותפים בניצחון שלנו על החושך של המחבלים הארורים. אנחנו נמצאים ברגע האמת, בשעות האחרונות להתרמה, ואנחנו מבקשים מכם – אנא קחו חלק" סיכם מנכ"ל העמותה מתניה שנרב.

בואו להיות שותפים בהנצחת זכרה של רנה שנרב הי"ד