בעד חוק הקנאביס
בעד חוק הקנאביס צילום: יחצ

ביום רביעי תעלה שוב במליאת הכנסת הצעת החוק של ח"כ שרן השכל (תקווה חדשה) לאי הפללת צרכני קנאביס, לאחר שנדחתה בעקבות התנגדות רע"מ לחוק.

חברי מרכז הליכוד מנסים לשכנע את חברי הכנסת של הליכוד להימנע בהצבעה על חוק הקנאביס, "פעלנו בכל הממשלות הקודמות עם הליכוד כדי שחוק הקנאביס יאושר. בחוק הקנאביס אין קואליציה או אופוזיציה יש מעל 70 אחוז מתפקדי הליכוד שבעד החוק. אנחנו יודעים שקשה להם להצביע בעד החוק ועם הקואליציה אז לפחות שימנעו בהצבעה", מספרים חברי מרכז הליכוד לערוץ 7.

"חברי הכנסת של הליכוד אומרים לנו 'אם יש לנו הזדמנות לנקום בקואליציה אנחנו ננקום ונצביע נגד', ואחנו שואלים אותם 'במי אתם נוקמים? בילדים חולים? בחיילים? בהלומי קרב?'.

חבר ועד "ליגלייז", אופיר שיקרקה, שגם פועל לשכנע חברי כנסת מהאופוזיציה מספר לערוץ 7 כי החוק הוא קודם כל לטובת ילדים חולים ששוכבים עכשיו במחלקות אונקולוגיות ושמן הקנאביס מסייע להם.

"פגשנו עכשיו את יו"ר רע"מ, מנסור עבאס ואמרנו לו שאין הבדל בין ילד יהודי או ערבי שחולה וזקוק לשמן ה-CBD. הוא הבטיח לנו לשקול את הנושא'', אמר שיקרקה והזכיר כי ביום רביעי תתקיים משמרת מחאה מחוץ לכנסת שמובילה עמותת "ליגלייז".

עוד באותו נושא:
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו