מקדונלד'ס
מקדונלד'סflash90

לאחר שנה בה נאלצו לעבוד בעיקר בשיטת המשלוחים, עובדי מקדונלד'ס נאלצים להתמודד בשבועות האחרונים עם בעיה לא צפויה – הם דוחקים בלקוחות לאכול בישיבה, ומתן מגשי הפלסטיק המסורתיים, במקום לקחת שקיות לדרך. הסיבה? המגפה הביאה למחסור בשקיות.

על פי ה"וול סטריט ג'ורנל" במהלך השנה האחרונה כ-81 אחוזים מפעילות רשת מקדונלד'ס התבססה על משלוחים או מסירה ידנית, לעומת 18 אחוזים בלבד בשנה שלפני כן.

העלייה הדרמטית בפעילות המשלוחים או מסירת המזון הארוז לדרך הביאה לשימוש כמעט בלעדי בשקיות המשלוחים החומות המפורסמות ועליהן הסמל של הרשת, ובסניפים רבים בארה"ב וברחבי העולם נוצר מחסור חמור בשקיות עד שהעובדים התבקשו לנסות ולהגיש כמה שיותר ארוחות על מגשי הפלסטיק במקום לארוז לדרך.

דובר מקדונלד'ס אמר כי "למרות הלחצים הזמניים בענף, ההשפעה על מסעדות היא מינימלית. בהתבסס על מה שאנו מכירים היום, אנו בטוחים שלקוחות לא יחוו הפרעה באספקת השקיות או הקשיות. נמשיך לעקוב מקרוב אחר המצב".

הוא גם אישר כי אנשי צוות רבים במסעדות נאלצו להתמודד עם אתגר חדש ולא מוכר בשבועות האחרונים, שגרם לתורים גדולים וצפיפות רבה בסניפי הרשת – הגשת המזון על מגשי הפלסטיק.

"אנשי צוות חדשים רבים מעולם לא נאלצו להתמודד עם הגשת המזון על מגשים לפני כן. המעבר לשימוש במגשים היה איטי יותר וקשה יותר מכיוון שלא עשינו זאת כל כך הרבה זמן", נמסר בהודעת מקדונלד'ס.