מאות חוגגים השתתפות אמש (ראשון) בפסטיבל הכליזמרים הבינלאומי ה-5 בשומרון ביישוב קרית נטפים.

המשתתפים נהנו משלל הופעות כליזמרים וממיטב האמנים. בהופעה המרכזית הופיעו הזמרים אביהו מדינה ושלמה גרוניך בהופעה מרגשת. הפסטיבל התקיים על פי כללי התו הירוק.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן בירך את משתתפי הפסטיבל: "אנחנו גאים להמשיך במסורת המבורכת שהתחלנו כאן בשומרון לפני חמש שנים, ולהיות כאן שוב בפסטיבל כליזמרים בינלאומי שמביא אמנים מרחבי העולם ומישראל. כמה מיוחד לנגן כאן בשומרון, הנשמה של המדינה, מוזיקה יהודית מכל העולם".

עוד באותו נושא:

דגן הודה לחנן בר סלע, המנהל המוזיקאלי של הפסטיבל, ולצוות המועצה. הוא הוסיף: "אין מתאים מתאריך זה לשמחה יהודית מאחדת ומקרבת. בפתחו של חודש אלול, חודש הרחמים והסליחות ולקראת שנה חדשה, ולאחר שנה מאתגרת ושונה, וב"ה אנחנו כאן בשומרון ממשיכים, בקרית נטפים בונים כעת עוד כ-95 יחידות דיור, ואנחנו בדרך למיליון יהודים בשומרון, את המנגינה של השומרון אי אפשר להפסיק".

פסטיבל הכלייזמרים של השומרון
צילום: אייל מס

אביהו מדינה אמר: "ברוכים תהיו על מה שאתם משקיעים בארץ הזו, לא כל אחד היה רץ לזה, כל הכבוד לכם".

הפסטיבל מתקיים זו השנה החמישית, ומושך אליו את חובבי הכליזמרים מרחבי הארץ. מדובר בפסטיבל הבינלאומי היחיד ביו"ש, אשר בו מופיעים אמני כליזמרים מכל העולם, לצד אמנים ישראלים. בנוסף, בפסטיבל התקיימו הפעלות לכל המשפחה ולילדים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו