שירה איש רן
שירה איש רןצילום: ערוץ 7

תינוק נולד לשירה ועמיחי איש רן שנפצעו פיגוע ירי בצומת עפרה בדצמבר 2018.

כזכור, שירה בת ה-23 נפגעה מירי המחבל ונאלצה לעבור ניתוח קיסרי על אף שהייתה בחודש השביעי להריונה. התינוק לא שרד וכעבור שלושה ימים נקבע מותו. התינוק הובא למנוחות בהר הזיתים אחרי שניתן לו השם - עמיעד ישראל.

לאחר הפיגוע, עם ישראל כולו התפלל להחלמתם של שירה ועמיחי וגם לרפואת התינוק שכאמור נפטר בבית החולים. כשבועיים לאחר הפיגוע שוחררו בני הזוג מ''שערי צדק'' ואמרו: ''איזה כיף להיות חלק מעם כזה, שולחים מכתבים הודעות, ביקורים כל הזמן, עד שצריך לבקש שיפסיקו, שולחים פרחים, אוכל לשבת, ממתקים, פשוט מדהים, זה מכל עם ישראל".

עמיחי אמר כי ''התינוק שלנו הצליח לעשות בשלושה ימים הקצרים שהוא חי יותר ממה שכולנו הצלחנו... הוא פשוט איחד אותנו... כולם באו ורצו להשתתף ולחזק, כולם הרגישו קשורים. אני גאה להיות חלק מעם כזה.

''יכולים להיות חילוקי דעות, אבל בסוף אנחנו עם אחד", הדגיש עמיחי. ''את זה הם לא יצליחו לקחת לנו. הם יכולים לירות בנו, לדרוס אותנו, למצוא כל מני דרכים לעשות פיגועים, אבל הם לא יכולים לשבור אותנו, אנחנו לא ניתן להם".

שירה הודתה לצוות בית החולים שערי צדק, ''לא קל להיות חולה. אין לי מילים לתאר כמה תמיכה הם נותנים לנו נפשית ופיזית. תודה לפרמדיקים, בזכותם אני חיה. כמובן תודה לקדוש ברוך הוא. איבדתי המון דם בפיגוע, והייתי צריכה לקבל הרבה מנות דם. אני מרגישה שעם ישראל תומך בי נפשית, מחזק אותנו בכל צעד ושעל. עם ישראל מחזק אותי פיזית, הדם של כל עם ישראל זורם לי בעורקים כרגע, בכלל לא שלי, זה נותן הרבה כוח''.

התקווה של משפחת איש-רןבאדיבות חדשות 13